Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki 10 nap karanténba kerűl,...

Aki 10 nap karanténba kerűl, azokat mikor szokták ellenőrízni, hogy otthon van-e?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy reggel 8 és du. 4 között vagy délelőtt, vagy délután?


Nyilván erre a kérdésre olyanok tudják a választ akik voltak benne.

Köszönöm előre is a válaszokat.



2020. nov. 1. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Bármikor jöhetnek.
2020. nov. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Engem a leglehetetlenebb időpontokban ellenőriztek. Pl éjjel felébresztettek, megzavartak szexelés közben (ez sajnos többször is), kiszállítottak a fürdőkádból, vagy amikor hasmenésem volt a WC-ről nagydolgom közben, stb. Szóval nagyon profik, hogy mikor kell jönni.
2020. nov. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha van online webkamerás elérhetőséged, akkor úgy ellenőriznek. Mindenkinek egyszerűbb.
2020. nov. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tegnap szag-ízzavarral és köhögéssel voltam az erre kijelölt rendelésen és nincs semmi gond, tüdőgyulladás gyanú sem, egy légcsőhurut van, de csak köhögés és váladék. Láz nincs, multhéten volt csak két napig. Semmi komoly.


A gyorsteszt pozitív lett viszont🤔.


Erre a doktornő mondta, hogy menjek haza és legyek otthon 2 hétig. Elkérte a tel számom és mondta, hogy keresnek az ántsz-től.

2020. nov. 1. 14:10
 5/9 anonim ***** válasza:
2-es remélem csak kamu
2020. nov. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
És miért érdekes, hogy mikor keresnek ?
2020. nov. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na elmondom hogy van. Hívtam a háziorvost csütörtökön, hogy mi a bajom (láz, taknyossággal) szombaton mentem tesztre aminek meglett vasárnapra az eredménye és hívtak az ÁNTSztől. Kérdezte a hölgy, hogy vannak e egyéb tüneteim mondtam, hogy nincs semmi lázas sem vagyok már. Aztmondta rendben van, maradjak otthon 3 nap tünetmentesség után hívjam fel a háziorvost lezárja a táppénzem és mehetek amerre látok. Ez nem hatósági karantén volt, nem kaptam piros címkékét sem, senki nem jött ellenőrzésre csak rajtam múlt hogy itthon maradok e. Tehát lényegeb 6 napot voltam otthon covid miatt.
2020. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bármikor. Mivel totál egészségesen voltam pozitív engem zavart. Egyszer engem is megzavartak szex közben, illetve egyszer már aludtam, de a többivel nem volt gond. Látták, hogy itthon vagyok és elmentek.
2020. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Egyik ismerősnél csengett a mobil. Jónapot XY-t keresem.

Otthon tartózkodik? Igen. Akkor kérem menjen az ablakhoz és integessen. Egy fehér autóban ülünk a ház előtt. ....Köszönöm, további gyógyulást.


Így is lehet,röviden, udvariasan, izoláltan.

2020. nov. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!