Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet az hogy nem ismerek...

Hogy lehet az hogy nem ismerek ekkora számok mellett egy halottat se?

Figyelt kérdés
A számok napról napra nőnek plusz 70el, 1973 idáig az elhunytak száma, ami azt jelenti hogy egy halottnak élete során legalább 200 ismerőse van aki tud róla ha meghalt. Azaz ennyi halottnak 1973.200 embernek kellene ismernie koronavírusban elhunytat. Lélegeztető gépeset sem ismerek. Azaz ha őket is hozzá adjuk, fura ez. Természetesen nem vagyok vírus tagadó csak hihetetlen. Se én és se az ismerőseim (rokon család szomszéd falu város munkatárs egyéb) nem ismernek se halottat, se lélegeztető gépest. Hogy lehet ez?

2020. nov. 3. 20:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%

Nem ismerkedsz halottakkal?

Járjál többet temetőkbe.

2020. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Szerencsés vagy.
2020. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
21%
Mert bár kikiáltják őket koronásnak az igaz, de az összes halál egyszerűen nem növekszik, így pedig furcsa lenne ha az átlagosnál több haláleset lenne a környezetében az embereknek. A trükk itt meg is bukik, sajnálom azokat akiket még a mai napig be tud a média meg a kormányzat pörgetni a rettegésbe.
2020. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Erről az a vicc jut eszembe, hogy 7en vagyunk testvérek és mivel minden 7. ember kínai, ezért egyikünk tuti az.

Én pl ismerek ilyeneket helyetted is.

Viszont van ismerősöm, aki mégcsak fertőzöttet sem. Na, az tényleg fura.

2020. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerencsés vagy. Nekem halt meg ismerősöm, barátok között sok beteg van.
2020. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Hellmano ***** válasza:
64%
Amúgy, ha már koronásakat kiírják, hogy ennyien halnak meg naponta, engem érdekelne egy sima statisztika is, hogy naponta mennyi ember hal meg. És ott szépen belennének kategorizálva, hogy baleset , öreg kor, öngyilkosság, gyilkosság áldozata és külön lenne a betegség amibe minden beletartozna (rák stb.) és ott most külön kiírnák a koronás eseteket és akkor lehetne viszonyítani, hogy naponta valósan mennyi ember hal meg és abból mennyi volt a koronás. Ez szerintem nem is lenne hülyeség, mert ha ezeket a koronás eseteket kiírják naponta engem a többi sokkal jobban érdekelne amúgy.
2020. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
#6 Azt hiszem, hogy olyan 350-400 közötti átlagban a napi halálozás Magyarországon ilyen időszakban. Lassan el fogjuk érni stabilan a napi 100+ koronás halálozást, szóval igen, szerintem magas ez a szám.
2020. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
44%
Rosszak a számításaid. A 200 ismerős nem külömböző minden halottnál. Sőt, szinte biztos, hogy nagy az átfedés.
2020. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
26%
Azt észrevettétek, hogy az influenzafigyelőt meg felfüggesztették? Ugye ugye, hogy az influenzásokat cserélgetik be kovidosnak! Az influenza meg szabin van megint, éljen a sztár a kovid. Vicc az egész amit összekutyulgatnak azért hogy hihető legyen a kovidsztori, de így a bárányok nem bánják az újabb teljhatalom kihirdetését sem ami tiszta haszon. :D
2020. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként ha pontosak is lennének: Ez kb. 395.000 ismerőst jelent. Magyarország lakossága kb. 9,8 millió.
2020. nov. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!