Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet az hogy nem ismerek...

Hogy lehet az hogy nem ismerek ekkora számok mellett egy halottat se?

Figyelt kérdés
A számok napról napra nőnek plusz 70el, 1973 idáig az elhunytak száma, ami azt jelenti hogy egy halottnak élete során legalább 200 ismerőse van aki tud róla ha meghalt. Azaz ennyi halottnak 1973.200 embernek kellene ismernie koronavírusban elhunytat. Lélegeztető gépeset sem ismerek. Azaz ha őket is hozzá adjuk, fura ez. Természetesen nem vagyok vírus tagadó csak hihetetlen. Se én és se az ismerőseim (rokon család szomszéd falu város munkatárs egyéb) nem ismernek se halottat, se lélegeztető gépest. Hogy lehet ez?

2020. nov. 3. 20:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%

Nem olyan nagy számok ezek egy 9,5 milliós országban. Átlagban Magyarországon naponta 300-350 ember hal meg (bizony, nem csak a koronába lehet bele halni). Ha azt a napi 350 embert nem ismered, akkor nem hinném, hogy érdekesség az, hogy azt a 70 kovidos elhunytat sem ismerted. Pedig nézd, már Kínát is lehagytuk az összes fertőzött számával:

[link]

2020. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
59%
Nekem még ismerősöm , barátom, rokonom sincs aki koronás lenne. Sőt még kollégám sincs pedig 150-en dolgozunk egymás mellett szinte.
2020. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
42%
Nemrég olvastam, a napi halálozási számokban minden 30-dik covidban halt meg.
2020. nov. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat jöhetnek még. Igazad van 6os én is erre gondoltam hogy pl felírnák az eddigi pl vírus előtti (napi heti havi évi) halottakat. Aztán pedig a már vírus utáni halottakat hogy mennyi a különbség.

Azt én is észre vettem hogy most érdekes módon a sima influenzával nem foglalkoznak. Pedig fontos lenne. Ahogy a 9 es válaszoló is mondta.


6/13 Hellmano *** válasza:

66%

Amúgy, ha már koronásakat kiírják, hogy ennyien halnak meg naponta, engem érdekelne egy sima statisztika is, hogy naponta mennyi ember hal meg. És ott szépen belennének kategorizálva, hogy baleset , öreg kor, öngyilkosság, gyilkosság áldozata és külön lenne a betegség amibe minden beletartozna (rák stb.) és ott most külön kiírnák a koronás eseteket és akkor lehetne viszonyítani, hogy naponta valósan mennyi ember hal meg és abból mennyi volt a koronás. Ez szerintem nem is lenne hülyeség, mert ha ezeket a koronás eseteket kiírják naponta engem a többi sokkal jobban érdekelne amúgy.

2020. nov. 3. 21:29
 15/21 anonim ***** válasza:
72%
#13 Ennél sokkal rosszabb a helyzet, ma már a 2. halálok a covid, egyedül a rák előzi meg.
2020. nov. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
78%
Nekem van sok ismerősöm, akik covidosak, sőt van, aki kórházban van már hetek óta lélegeztető gépen és egyszerűen nem akar javulni az állapota. Életerős, 40-50 közötti nő, nem dohányzó, sportol, nincs semmiféle krónikus betegsége és egyre rosszabbul van. Van olyan sportoló (futó) férfi ismerősöm, akinek szintén semmi krónikus betegsége nincs, 35-36 éves körül van, szintén gépen és ő is egyre romlik. Szóval elég sok a környzetemben a fertőzött, viszont halottat szerencsére én sem ismerek.
2020. nov. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
28%
Egykori kórházi alkalmazottként mondom, ezek a tüdőgyuszik teljesen gyakoriak ha valaki kórházba kerül, sajnos nem publikus, de azok a gennykeltő baktériumok amik a tüdőgyuszit okozzák antibiotikumrezisztens verziójukban hemzsegnek a kórházi osztályokon. Ha valaki bekerül bármilyen okból nagyon könnyen végzi tüdőgyulladással, ezért sajálom látni, hogy most a covidpara szinte behajtja a rettegő embereket a kórházakba olyan tünetek miatt amit simán kifeküdnének otthon, aztán tüdőgyulladással meg lélegeztetővel végzik. Ide vezet a pánik. :(
2020. nov. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat jöhetnek még.

Ha lehet hagyjuk fennt ezt a kérdést mármint hogy ide lehet majd írni hiszen napról napra több a halott és kíváncsi vagyok hogy hányan ismernek...

2020. nov. 5. 12:14
 19/21 anonim ***** válasza:
48%
Humpukk az egész, csak a számokkal játszanak.
2020. nov. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
67%
Megjött a humpukk-os is. Továbbra sem létezik ez a szó, humbug helyesen.
2020. nov. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!