Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet az hogy nem ismerek...

Hogy lehet az hogy nem ismerek ekkora számok mellett egy halottat se?

Figyelt kérdés
A számok napról napra nőnek plusz 70el, 1973 idáig az elhunytak száma, ami azt jelenti hogy egy halottnak élete során legalább 200 ismerőse van aki tud róla ha meghalt. Azaz ennyi halottnak 1973.200 embernek kellene ismernie koronavírusban elhunytat. Lélegeztető gépeset sem ismerek. Azaz ha őket is hozzá adjuk, fura ez. Természetesen nem vagyok vírus tagadó csak hihetetlen. Se én és se az ismerőseim (rokon család szomszéd falu város munkatárs egyéb) nem ismernek se halottat, se lélegeztető gépest. Hogy lehet ez?

2020. nov. 3. 20:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
26%

Ha szerinted csak kamu, akkor menj egy kórházba dolgozni, úgyis segédápolókat keresnek, nem kell hozzá végzettség sem csak 8 általános. És utána beszélgessünk arról, hogy kamu. Bár az lenne.

(én sem bírom a vezért)

2020. nov. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!