Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Augusztusban voltam koronavíru...

Iduxyka kérdése:

Augusztusban voltam koronavírusos és elment a szaglásom pár hét múlva kicsit vissza jött de azóta se javúl.tapasztalta valaki hogy vissza fog e jönni teljesen? Használok orrcseppet,sprayt,vitaminokat fül orr gégész javasolta.Orvos se tudja.

Figyelt kérdés

#szaglás #szaglás elvesztése #koronavírus #Koronavírus szaglás elvesztése #Ízlés szaglás elvesztése #Illat elvesztése
2020. nov. 5. 19:36
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinél egyforma ez,én már csak tudom mivel nekem kb másfél hónap után kezdett el visszajönni de még most sem az igazi.


Előző voltam.

2020. nov. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
45%
Sose jön vissza 100% ra.
2020. nov. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is hogy sosem lesz olyan mint volt.
2020. nov. 7. 14:01
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
A magyar rekord eddig 5 hónap, így én még nem idegeskedem a 6 hetemmel. A férjemnek 6 nap alatt visszajött, úgy mint régen, szerintem reménykedhetünk, hogy olyan lesz, mint rég, csak idő kérdése.
2020. nov. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzá szóló! Ismersz olyat ember akinek 5 hónap múlva jött vissza a szaglása és teljesen vissza jött?Akkor reménykedjünk,hátha. Én 3 hónapnál tartok.
2020. nov. 8. 09:32
 16/39 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért. A telefonom átírja. 😊
2020. nov. 8. 21:56
 17/39 anonim ***** válasza:

"A telefonom átírja. 😊"

Csak ha hagyod. 😊

2020. nov. 9. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem személyesen, csak én arról az egy magyarról hallottam, akinek ilyen sokáig nem volt, de rendbe jött. Google is kidobja. :)

Nekem egyébként egy régi tüdőgyulladásomnál kiderült, hogy az arcüregem járatai szűkösek így nagyon lassan ürül a váladék. Eüt végeztem, de orvos nem vagyok, de ez talán lehet egy logikus magyarázata annak, hogy kinek mennyire húzódik el. Én pl. most is még érzem, hogy ürül a váladék, noha az orrom nincs bedugulva. Te nem tapasztalsz ilyesmit?

2020. nov. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Nekem szerintem úgy ürül ahogy a vírus előtt. Orvosnál nem voltam igaz, csak telefonon szoktunk hetente beszélni. Az orvos nem fogad mert fél hogy lefertőzöm.Minden héten javasol valami vitamint vagy orrsprayt de már bele fáradtan. Sok pénzem van már benne meg hiába használom nem tudom hogy van e értelme.
2020. nov. 10. 23:29
 20/39 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező, javult?
2020. dec. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!