Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Augusztusban voltam koronavíru...

Iduxyka kérdése:

Augusztusban voltam koronavírusos és elment a szaglásom pár hét múlva kicsit vissza jött de azóta se javúl.tapasztalta valaki hogy vissza fog e jönni teljesen? Használok orrcseppet,sprayt,vitaminokat fül orr gégész javasolta.Orvos se tudja.

Figyelt kérdés

#szaglás #szaglás elvesztése #koronavírus #Koronavírus szaglás elvesztése #Ízlés szaglás elvesztése #Illat elvesztése
2020. nov. 5. 19:36
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Sajnos nem javúlt, alíg érzek valamit, még azt is elnyomja az a fura fantomszag.Egy ideje már leálltam az orrspraykel is. Már belefáradtam. 😕Lehet így marad.
2020. dec. 9. 13:45
 22/39 Imi1973 válasza:

Thiogamma oral 1x1/ nap.

Receptes, 5000 Ft/ hó

2020. dec. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

"Egy ideje már leálltam az orrspraykel is."

Nem tudom, mióta álltál le velük, de azok is okozhatták...

2020. dec. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Körülbelül egy hónapja. Semmi sem változott. Ha használom ha nem.
2020. dec. 28. 00:18
 25/39 anonim ***** válasza:
Nekem október közepén ment el a szaglásom. Azota sem jött vissza. Erősebb illatot, parfüm, öblítő ha beleszagolok érzek, de pl ha mosok már nem érzem az öblítő illatát. És most vagy egy hete, füst szagot érzek. Remémykedem hogy hamarosan vissza jön, hiányoznak az illatok, szagok...
2020. dec. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Pontosan így érzek én is mint Te. Pár napja én is érzem a füst szagot. Nekem is úgy hiányoznak az illatok 😥Félek hogy így marad Nagyon el vagyok keseredve.
2020. dec. 31. 20:26
 27/39 anonim ***** válasza:
Nem marad így.
2020. dec. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Remélem 🤨Olyan rég volt már augusztus.
2021. jan. 2. 17:45
 29/39 anonim ***** válasza:
Nekem szeptember óta nincs. Egy ideig javult, aztán jött a büdös szag és undorító ízek szakasza. Most az is elmúlt, jelenleg van, amit kb. 70%-ban érzek, van amit meg 20%-ban. Légtérben lévő szagokat, vagy magamat, a férjem illatát, vagy, hogy pl. romlott-e a tej, ezeket egyáltalán nem érzem. :(
2021. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 SAMpernatural ***** válasza:
egyik ismerősömnek +lett a tesztja és érzett/érez szagokat,
2021. jan. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!