Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Augusztusban voltam koronavíru...

Iduxyka kérdése:

Augusztusban voltam koronavírusos és elment a szaglásom pár hét múlva kicsit vissza jött de azóta se javúl.tapasztalta valaki hogy vissza fog e jönni teljesen? Használok orrcseppet,sprayt,vitaminokat fül orr gégész javasolta.Orvos se tudja.

Figyelt kérdés

#szaglás #szaglás elvesztése #koronavírus #Koronavírus szaglás elvesztése #Ízlés szaglás elvesztése #Illat elvesztése
2020. nov. 5. 19:36
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
40%
Akkor mi honnan tudhatnank? Mi a régi vírusokhoz se értünk, nem hogy ehhez az ujhoz.
2020. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
90%

Nekem azt mondta valaki akinek a kollégája covidos volt, hogy az illetőnek a propolisz csepptől jött vissza. Magától kezdte szedni próba - szerencse alapon, és bevált. Méhészkedik náluk valaki, azóta adtak propoliszt ingyen már sok embernek, hátha segít.

Én csak 2 napja hallottam ezt, úgyhogy eredményekről rajta kívül nem hallottam mástól.

2020. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Utánna nézek. Hátha be tudom szerezni. Kipróbálnám én is. Hátha beválik.
2020. nov. 5. 21:22
 4/39 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon drukkolok, ha eltelt pár hét és kipróbáltad, érdekelne, mire jutottál.
2020. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
54%
Rokonomnak pár napra ment el, állítása szerint utána már elég gyorsan teljesen visszajött.
2020. nov. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 SAMpernatural ***** válasza:
79%
Majd mondd el hogy mi lett...
2020. nov. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
85%
Persze, hogy nem tudja az Orvos. Még nem ismerik a vírust. Majd 5 év múlva már tudni fogják a választ. Mit vársz?! Majd visszajön idővel. Másoknak is volt 3-4 hónap ...
2020. nov. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 hétnél tartok, megnyugtat, hogy más is járt így. Nekem most kezdd alakulni, de messze nem tökéletes. Légyszi írj majd, hogy mi újság veled, segitett-e valami.
2020. nov. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Patikában nem kaptam. Bio boltban rendeltem meg. Szerdán jön meg. Remélem jó lesz. Írok majd a hatásáról.
2020. nov. 6. 15:24
 10/39 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy ki a rák pontozza már le azt hogy leírtam hogy a rokonomnak milyen tapasztalata volt? 😂 hát ha egyszer ezt mondta akkor ezt írom le, kétlem hogy hazudott volna mivel az édesanyámról van szó.
2020. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!