Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hány ismerősöd, rokonod van,...

Hány ismerősöd, rokonod van, aki már elkapta a koronavírust?

Figyelt kérdés

2020. nov. 5. 19:47
A kérdező szavazást indított:
0
1-3
4-6
7-10
10 nél több
104 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
A fölöttünk lakó idős házaspár meg is halt COVIDban sajnos...
2020. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
0. De már hallottam róla. Gyerekeim évfolyamtársai stb.
2020. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
Az idősek értelmetlennek tartják az életüket, ha nem látogatják őket. Ilyenkor bármit rá lehet fogni a halálukra.
2020. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Munkahelyemen 6 körül van az igazolt fertőzöttek száma. Asszem 200-ból.
2020. nov. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 SAMpernatural ***** válasza:
59%
Ukrán munkásokkal teli a falu xxd
2020. nov. 6. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
Nekem egy munkatársam meghalt benne. Fiatal egyéséges volt. És csettintésre romlott az állapota. Unokatestévrem orvosira jár, végzős már, elkapta, azt mondta, hogy borzasztóan szarul, pedig Ő is fiatal és teljesen egészséges. Egy ismerősőmnek az rokona is meghalt, de úgyhogy kórházban volt másmiatt és bevittek hozzá egy covidos beteget, mert még a covidos betegről nem tudták, hogy az és elkapta és meghalt szegény. Szóval vannak ... egyre gázabb a szitu ..
2020. nov. 6. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 SAMpernatural ***** válasza:
34%

Igazából mindenkire rá mondják hogy az :(

és a legrosszabb hogy pénzt kapnak ezért

2020. nov. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%

Na ja. Már torokgyulladásod nem lehet, mert covidos vagy. A taknyod nem folyhat, mert covidos vagy. Ha tüdőrákod van és köhögsz, de még nem tudod, hogy rákos vagy akkor nem mehetsz el orvoshoz, mert köhögsz, mint az állat, és biztos covidos vagy.


Mondjuk a boltba jó tüsszenteni és köhögni, mert félreállnak és gyorsabban halads. A legjobb, ha kikapsz egy lázmérőt a hónaljad alul és hangosan mondod, hogy basszus 38.6.

2020. nov. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 SAMpernatural ***** válasza:
74%

#8

ez igaz sajnos (:)

2020. nov. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 SAMpernatural ***** válasza:
83%
egyik reggel futottam a vonathoz, eléggé hideg volt és mikor fel szállta orrot fújtam és át ment másik vagonba az egyik illető, nem tudom kinek volt gázabb...
2020. nov. 6. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!