Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hány ismerősöd, rokonod van,...

Hány ismerősöd, rokonod van, aki már elkapta a koronavírust?

Figyelt kérdés

2020. nov. 5. 19:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%
Én minden reggel amikor felkelek akkor fújom az orromat . Akkor Covidos vagyok :D. Hudeg van este aztán... de melegben nem jó aludni
2020. nov. 6. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
35%
20+
2020. nov. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%
Már nem igazán tudom számon tartani. Több osztálytárs, évfolyamtárs, tanár, barátok. Szerencsére nem voltak komolyabb tüneteik és hamar meggyógyultak.
2020. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
68%

Az édesapám meghalt benne. Az ismerőseim és a munkahelyen összesen 27 esetről tudok akinek pozitív lett a tesztje.


Nem játék ez.

2020. nov. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%
Senkiről nem tudok sem közvetlen, sem közvetett környezetben.
2020. nov. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Csütörtökön teszteltek mivel egy kisebb mütétem lett volna jövöhéten.

Ilyenkor kötelezö a PCR teszt. Pozitív lett, csak úgy néztem egy nagyot tegnap mikor a tàrhelyemre küldték az eredményt és megnyitottam.

Enyhe tüneteket produkàlok.

Próbàlok nem rà stresszelni,és teljes pozitív hozzààllàs.

30 évesen tuti nem fogom magam elhagyni semmilyen formàban. Se fizikailag se lelkileg. Pedig van alapbetegségem de nem engedek senkinek, aki nem a pozitív hozzààllàst erösiti bennem.

Mindenkinek ezt ajànlom ,aki hasonló cipöben jàr.

2020. nov. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
30%
Én teljesen biztos vagyok benne hogy elkaptam, de nagyon enyhe volt kb mintha nem is lettem volna beteg csak szagokat nem éreztem egyáltalán, ugyanúgy mentem mindenhova ahova kellett/akartam.
2020. nov. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
64%
Mi elkaptuk, nem erzunk szagokat izeket. Tobb ismerosunknek igazolt fertozese van.
2020. nov. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
3: uncsitesom, keresztanyum, keresztapum
2021. márc. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!