Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez szerintetek covid volt?

Ez szerintetek covid volt?

Figyelt kérdés
Október végén voltam egy nagy házibuliba, ahol egy jó nagy társaság gyűlt össze. Pár napra rá az egyik résztvevőről kiderült, hogy koronavírusos, a többiek nem foglalkoznak a dologgal. Egy 5-6 nappal a buli után elkezdtem én is kicsit köhögni, nagyon gyengén éreztem az ízeket, szagokat - csak azokat érzem amik igazán markánsak, valamint kicsit levert voltam. Ez most már tart kb. 3-4 napja, de igazából más bajom nincs. Tegnap voltunk egy nagy Márton-napi rendezvényen, kiszellőztettem magam, ettünk-ittunk-pálinkáztunk, ma már kicsit jobban is vagyok. Nem vagyok már levert, de ízek még nem igazán vannak, de mivel hétvégén megyünk étterembe és sörözni is haverokkal, így jó lenne ha visszajönnének. Szerintetek ez covid volt vagy csak sima megfázás? Az ízek mikor térnek vissza?

2020. nov. 9. 08:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy ilyen provokatív válaszok fognak jönni. Kioktatást nem érek! Nem érdekel az agymosás egy sima megfázással kapcsolatban. Se nem szemét, se nem gonosz nem vagyok, sőt én legalább foglalkozom a kérdéssel, az ismerőseim akikkel együtt bandázok mindenki szarik rá.

Egyikőtök sem a kérdésemre válaszolt, lehetőleg arra válaszoljatok! Köszi.

2020. nov. 9. 09:16
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Ez egy szép példa, hogy nem veszélyes a koronavírus.
2020. nov. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Mitől provokatív az, akinek nem tetszik, hogy vírust terjesztesz SZÁNDÉKOSAN???
2020. nov. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Egyébként kérdésedre válaszolva: azért provokatív, mert nem a kérdésre lett válaszolva, hanem a kioktatás megy!

Aki nem a kérdésre válaszol, azokat mind egytől-egyig jelenteni fogom és teljesen jogosan!

2020. nov. 9. 09:27
 5/12 anonim válasza:
100%

Pont ugyanilyen kérdést írtam az előbb :)


"Szombat reggel torokfájásra ébredtem, és alig tudtam kikelni az ágyból, étvágyam se volt. Tegnap délután már ki tudtam kelni és étvágyam is volt, enyhült a torokfájás. Ma már úgy keltem hogy alig kapok levegőt és éppenhogy érzek szagokat és ízeket. Hogy lehet ez, ha mindig normálisan hordtam a maszkot ami annyira véd? Amúgy ez korona lehet?"


Amúgy én minden novemberben beteg vagyok, remélhetőleg most is csak ez van

2020. nov. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát étterembe már nem fogunk menni sajnos, de szerencsére a sörözés nem marad el. Sörcsap és a hordó már a garázsban: szombaton délután 1-től indul az otthoni maratoni társasági sörözés.
2020. nov. 9. 11:25
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Látszik, hogy troll. Direkt hergeli itt a népet.:)))
2020. nov. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azok az oltások Istenem... XDXD
2020. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"sőt én legalább foglalkozom a kérdéssel, az ismerőseim akikkel együtt bandázok mindenki szarik rá"

Akkor te egy entellektüel vagy, úgy fertőzöl mindenkit. Ez mennyivel jobb? Ugyanannyian halhatnak bele, mint ha nem foglalkozál a kérdéssel...

2020. nov. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Már meggyógyultam, semmi bajom és nem halt bele senki a családomból sem, sőt még csak el sem kapták.

Úgyhogy erről ennyit!

Más meg nem izgat. Amíg nem volt covid addig is leszarták egymást az emberek. Ez semmit sem változik.

2020. nov. 19. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!