Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van más is, aki azért nem...

Van más is, aki azért nem teszteltette magát covidra, mert bár a tünetek megegyeztek a covidéval, akkor ugrott volna minden lakáson kívüli program és nem akart karanténban lenni?

Figyelt kérdés
Méregdrága kondibérlet, lefixált kirándulás és barátokkal tali - Ezek mind-mind a kukában landolnak ilyenkor.
2020. nov. 9. 09:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nekem pont fordítva volt. Nem volt tünetem ,semmi probléma de lett volna egy elektív mûtétem. Ebbôl kifolyólag egy kötelezô PCR teszt, ami persze pozitív lett.

Így nem hogy mûtét nem lesz(amúgy se lett volna a helyzetnek köszönhetôen) de be is vagyok zàrva negyedmagammal tünetmentesen. És kikészülnek az idegeim.

Tehàt vegye mindenki komolyan ezt az egész s.art ami most körülöttünk folyik. A komoly tüneteket produkàlók miatt, a veszélyeztetettek miatt illetve a hozzàm hasonló szerencsétlenek miatt :(

2020. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
#21: Magadnak mondasz ellent. Ha nem volt tüneted és semmi bajod sem a Covidtól, akkor mondd már el, hogy mi a jó büdös francért kellene komolyan venni egy olyan vírust, ami az emberek nagy részének semmilyen problémát nem okoz, arra viszont rettentően jó, hogy mindenkit meszivathassanak.
2020. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
42%
Jelen! Én is meg vagyok fázva, nem érzek ízeket sem, lehetne ez akár a covid is, de engem biztos, hogy nem fognak tesztelni az fix. Ha 2 napot kellene csak otthon b@$znom a rezet, azt sem bírnám ki, nemhogy 10-et. Meg hát nem fognak az orromba pálcákat dugdosni. Járok dolgozni ugyanúgy, kicsit már jobban is vagyok, de nem fogok elmenni 2 hét táppénzre, hogy aztán karácsony előtt ne kapjak fizut és majszoljam a fa alatt a vajas kenyeret.
2020. nov. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
32%
#23: Teljesen igazad van. De sajnos ez a sok hipnózisban tartott covidfetisiszta nem érti meg, hogy más embereknek más dolgok fontosak az életben mint nekik. Felőlem retteghetnek nyugodtan, de ha hagynák, hogy akik nem akarnak, azok szabadon éljenek pár hétig, akkor ők bezárkózhatnának nyugodtan, a többiek meg átresnének rajta, így aztán vége lenne az egésznek. De ez nem érdek, mert ha nekik szar, akkor legyen másnak is, tehát szívjunk évekig, csakhogy nekik ne kelljen szembenézni a tényekkel, hogy átvertek minket. Mert a számok nem hazudnak, és bizony semmivel sem haltek meg idén többen, mint tavaly!
2020. nov. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerűen szánalmasak vagytok.
2020. nov. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

Mennyi fogyatekos. Te uristen.majd ha ebben a NEM LÉTEZŐ VIRUSBAN valaki hozzatartozód meghal. Probaljatok meg nem sirni oke? :D

Tudjatok hany alapbetegseg létezik? Lehet ahol jartok ott eppen van egy leukemias gyerek...es te pont megfertozod. Jaaa.... Hogy amugy is meghalt volna???? Barmok. Ugyanugy mint az oltas ellenesek. (es itt most nem a covid oltasra gondolok) tipikusan az onzo emberi faj mintapeldanyai vagytok. Legyszi majd uljetek le a kanapera es rotyogjetek el magatokon micsoda csudajofej emberek vagytok. Egyebkent engem egy ilyen barom fertozott meg. Puszi

2020. nov. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Meg is érdemelted, nyilván az orrod alá húztad az maszjot, hogy jólvan az úgy
2020. nov. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!