Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » COVID után miért marad meg a...

COVID után miért marad meg a szaglás-ízlelés hiánya?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy orrnyálkahártya gyulladást okoz, és emiatt van. Hogy lehetne ezt eltűntetni ? Lényegében 1,5 hete teljesen jól vagyok már, de ez a ragály megmaradt. Van erre valami gyógymód ?

2020. nov. 15. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudsz mit tenni. Egyénfüggő, hogy kinek mikor jön vissza. Nekem 10 napja semmi. Férjemnek 4 nap volt, szomszédomnak 16 nap, unokatesómnak 2 hónap. Türelem. Bár én is nehezen viselem.
2020. nov. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nincs rá semmi csak a türelem .Én innen a fórumról amiket írtak mindent kipróbáltam .mentolos orrsprék , citromlé ivás de nem javult tőlük Hanem szép lassal visszajött bár nem 100% ig Amúgy nem az orrnyálkahártya gyullad be hanem az abban lévő idegsejteket támadja a vírus .Ezért is van az hogy olyan mintha az agyad nem fogná fel a szagokat Sokan írják hogy minden taknyossággal járó náthánál elmegy a szag és íz , pedig ez nem így van mert amikor taknyos vagyok valóban nem érzek szagokat de ha nagyon mélyen beleszagolok akkor valami mégis van. De a covidnál nulla még a saját végterméked szagát sem érzed egy jó pár napig
2020. nov. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem ennyire még sosem ment el, és a legfurcsább hogy nem is vagyok taknyos nagyon.
2020. nov. 15. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!