Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az AIDS harapással is terjed?

Az AIDS harapással is terjed?

Figyelt kérdés

2020. nov. 15. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Ha az aids-nek a szájában van nyílt seb amiből vér szivárog, és megharap téged akkor terjedhet.
2020. nov. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Igen
2020. nov. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha AIDS-es nyál kerül a sebre, úgy értem
2020. nov. 15. 15:07
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Az AIDS csalás leleplezése TUDOMÁNYOS (orvosi) okfejtésekkel, BENNFENTES orvosok által is:


[link]


További tudományos ismeretek aids és covid témákban:


[link]


orvosokatisztanlatasert hu


Vírusok léteznek, MINDIG MINDEN MIKROBA -baktériumok, gombák, vírusok- MINDEN ÉLŐLÉNYBEN JELEN VAN EGYSZERRE, fertőzések viszont NEM léteznek.


Prof Bardócz Zsuzsa kifejti: a virusok és minden mikroba a segitőnk!


Azonban az "antianyagok" (pl antibiotikumok, gombaölő szerek) életellenesek, pusztítják segítőinket, a mikrobákat (gombák, vírusok, baktériumok),


akik a szimbiotáink! A gyógyulás sokszor tünetekkel (fájdalom, és/vagy viszketés) járnak - valamit valamiért. Mi neked a fontosabb? A tünet eltűntetése, vagy a gyógyulásod? Ha az utóbbi, akkor bízd a természetre, bízd a mikrobáidra. (Nem mellesleg léteznek természetes tünetenyítő szerek is, pl borogatás, méregtelenítés, stb., melyek ártalmatlanok, és nem gátolják a mikrobáink gyógyító munkáját.)



Ne feledjetek gondolkodni ezen:


vajon miért van a tűzoltó az égő házban? Vajon mert ő okozta a tüzet??


És vajon miért vannak a mikrobáink...?



Gondoljátok végig, és lássatok át a megfélemlítő propagandákon, melyeket ürügyként használnak az emberek szabadságjogainak elvételére apránként, mint a Farkas és a gidák mesében... Hamis manccsal, és apránként. Előbb egy kis korlátozás, majd egy kis maszkhordás, aztán egy kis önkéntes karantén, aztán egy kis hajnali kijárási tilalom (ha már önként is belementünk ebbe), és így tovább...



A KEZELÉS A VÉGCÉL! mikor mi... Az életveszélys "orvosi" kezelési eljárások közül mikor éppen kemoterápia, mikor sugárkezelés, mikor "fertőzéskezelés" mint életveszélyes kezelések... Kamu tesztelési "eredmények" hatására...



Még egyszer, Prof Dr Bardócz Zsuzsa tudományos fejtegetése erről:


[link]

2020. nov. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

"fertőzések viszont NEM léteznek"


Vannak bajok.... 😁😁😁

2020. nov. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Tudományos tényeket mutattam orvosoktól, kutatóktól. Parancsolj, ÉRVELNI is tudnál vajon tudományos alapon, vagy csak nevetni?


Csak nevetni? Az nem tudományos érv, drága barátocskám... Hanem propaganda és/vagy babona, akárcsak amit a hatalmak ránk próbálnak erőltetni évszázadok óta. A fertőzésmese (aids mese, ebola mese, kovidmese) épp olyan, mint a kettő meg kettő egyenlő öt képtelensége.


Amíg nem tudsz tudományos érveket, addig azon kutatóknak van igaza, akik bebizonyították, hogy

SOSE LÉTEZTEK FERTŐZÉSEK ÉS TOVÁBBRA SE LÉTEZNEK.


Pasteur ráadásul a halálos ágyán bevallotta, hogy hazudott és csalt a mikrobákkal baktériumok, vírusok, gombák- kapcsolatos kutatásaival egész életében. Mégis főleg rajta alapul az áltudományos akadémikus fertőzésbabona. (Mint megannyi akadémikus babona az iskolarendszerben is és a tv-ben is.)

2020. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%

Az sem túl nívós tudományos érv, hogy vaktába mesézünk meg tagadunk le mindent, csak mert az divatos mostanában, és azért, mert egy sufniegyetemen is nyalással diplomázott doktorprofesszorhabil akárkicsoda, akitől elhatárolódik minden kicsit is értelmes ember, felül egy hülyék által gerjesztett összeesküvés hullámra és ezzel próbál hírnevet meg persze pénzt szerezni. Valamiből neki is be kell fizetni a villanyszámlát, ha másból nem, hazudozásból...

Tudom, hogy az okos emberekre jellemző a kételkedés és ezt kézenfekvő leutánozni, ttól még, hogy valaki hülye, nem fog okosabbnak látszani csak azért mert mindent megkérdőjelez...

2020. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Előző (ma, 15:58), nem érv, amit írsz. Nem az a lényeg, hogy divat, vagy nem divat, te csak kötözködsz. Kényelmes és tudománytalan azt írnia bárkinek, hogy ami a hivatalos nézettel nem egyezik, az mintha humbug és "konteo", vagy puszta elmélet volna... Vagy az,l vagy nem az - ezért meg kellene vizsgálni, amondó vagyok!


Sufniegyetemet végzett szerinted a Nobel díjas dr Kary Mullis? Na ne vicceljünk, kérem... Ő találta afel a pcr tesztet, amiről kijelentette, hogy semmiféle betegség, járvány megállapítására NEM alkalmas, másra fejelsztette ki!


A lényeg, hogy tudsz-e konkrét, a kérdésre konkrétan irányuló érveket (orvosi, biológiai stb tudományos) érveket közölni, vagy nem? Vagy kutató szakemberek általiakat?


Én tudtam, és tudok a továbbiakban is - amikor ráérek persze. Te viszont nem tudtál érvelni.


Az AIDS csalást épen dr Kary Mullis, a pcr teszt fetalálója leplezte le a 80-as években és azóta is nyilatkozott erről, tavalyi haláláig, talán e kérdésnél is linkeltem a videót erről.


Ő maga még életében kijelentette azt is, hogy a saját találmánya, a pcr teszt NEM alkalmas semmiféle fertőzés, járvány megállapítására, se semmi betegségre!


Nem tudsz tudományos érveket? Akkor haszontalan volt, hogy kötözködtél, mai 15:58-as hozzászóló.

2020. dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%

Nem tudok, mivel bevallom, hogy nincsenek meg hozzá a megfelelő kompetenciáim és képzettségem, természetesen veled ellentétben a néhány százalékoddal, és gondlom a fiókban lapuló diplomastócoddal, csupa biokémikus, vegyész, orvos, genetikus stb. képzettségeddel. A pcr tesztről mindenki tudja, hogy haszontalan, és hogy alkalmatlan a tesztelésre.

És egyébként az sem volt érvelés amit írtál, csupán személyeskedés, ezek után szerintem érdemes is hagyni ezt az egészet, mielőtt valamelyikünknek még kellemetlenebb lenne ez az egész.

(Nekem nem, bevallottam, hogy nem vagyok a témában kompetens, csupán meglátásaim lehetnek mint bárki másnak).

De legalább bevallottam.

2020. dec. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Ott vannak a tudpmányos linkek, én érdemben válaszoltam!


Aids téma (az egész videót érdemes megnézni a teljes kép megértéséért, csak 27 perces),

10. perc 20. másodperctől :

[link]


És még egyszer a többi tudományos link, ha nem látsz a szemedtől, vagy mert kötözködtél. Tehát még egyszer:


[link]


[link]

2020. dec. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!