Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covidbol felépult emberek...

Covidbol felépult emberek tapasztaltak tudohuzodast szúródást?

Figyelt kérdés

10hete kaptam el a virust, es mar teljesen jol is voltam. Most 10het utan visszatert a tudofajdalom. Huzodik a hatam es neha neha beleszur . Mitol lehet ez? A korzeti orvost holnap hivom fel, erdekelne mas is talasztalt e ilyet?

Par napja csinaltattam egy ellenanyag vizsgalatot verbol, miszerint vedett lettem a virus ellen es jelenleg nem vagyok fertozo.


2020. nov. 15. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

En csak azt tudom az angol mediabol marcius ota, hogy ez is belefer. Ilyen es hasonlo esetek. A jo hir az, hogy akiknel maradando karosodast allapitottak meg, fel ev utan a tudo elkezdett regeneralodni.

Nem szabad megijedned, csak tudd, ez mind ennek a csunya fertozesnek a hosszu hatasa.

Jobbulast kivanok!

2020. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem több mint egy hónapja volt, jól vagyok, viszont fáj a bordám, illetve a hátam is mikor hol érzem. Készült mellkas rgt,a tüdő alsó részén sötétebb árnyalat, ez okozza a fájdalmat.
2020. nov. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom sincs. Szerintem mástól is lehetnek ezek a tünetek, ne gondolj mindig a legrosszabbra, mert akkor bejön.
2020. nov. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!