Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért mondják, hogy a korona...

Miért mondják, hogy a korona fertőzés 80 százaléka enyhe tünetekkel jár, amikor az adatokból az látszik hogy ez sokkal több lehet?

Figyelt kérdés
Már most eleve 7500 fekszenek kórházban de több mint 100 ezer aktív fertőzött van ez így csak 7 százalék.. De mindenki tudja hogy ennél azért jóval több aktív fertőzött lehet, úgy már nem 20 százalék a súlyos hanem csak pár százalék lehet...
2020. nov. 20. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Olyan 90% tünetmentes.

5% enyhe megfázás

4% influenza szerü tünetek

0,95% kórház,lélegeztetögép

0,05% halál

2020. nov. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
hát nem tudom, de akkor nekem gyanúsan sok ismerősöm tartozik pont abba a 4%-ba.
2020. nov. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Korosztály függö lehet,én 20-30 as vagyok,egészséges,nem tudom hogy egyáltalán megkaptam e ahogy ismeresök sem tudnak róla. A 40+ eseknél már volt egy megfázás szerü, apám 60+ meg influenza szerü szenvedés
2020. nov. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Aktív fertőzött az akit teszteltek, mert voltak erre utaló tünetek. Ki tudja, hányan vannak, akik csak enyhe megfázásnak érzik, közben pedig ez nem nátha, hanem korona?
2020. nov. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A tünetmentesek több, mint fele nem az, csak ő annak könyveli el. Valójában van neki 1 vagy több ezek közül: enyhébb nátha, kis hőemelkedés, fáradékonyság, enyhe fejfájás.
2020. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki teljesen tünetmentes, az mégis honnan veszi/tudja akkor, hogy covidos? (Eltekintve attól a nem túl gyakori esettől, hogy gyárilag tesztelteti valaki, pl a munkahelye és az pozitív lett. De ez utóbbi biztos nem 80%-ban történik meg, ráadásul utána nem sokkal gyakran megjelennek a tünetek is)
2020. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!