Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koronavírus és tartós fejfájás?

Koronavírus és tartós fejfájás?

Figyelt kérdés
Már 10 napja, hogy belázasodtam és kezdődött minden amiből rájőttem, hogy Covid-os vagyok, de a fejfájásom még mindig tart. Volt még valaki ilyen állapotban?

2020. nov. 23. 21:55
 1/4 anonim válasza:
próbálj sok folyadékot inni. nem értek hozzá amúgy.
2020. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Apukámnak is 8 napig folyamatos fejfájása volt. Nem használt semmi gyógyszer sajna
2020. nov. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak2-3nap volt 37,6- 37,8 fokos lázam, majd 3 napig a szagérzék csokkent, délután semmit se éreztem és elég gyenge voltam. De azután minden elmúlt, csak a fejfájás maradt szaglás is vissza jöþ, de még napközben bedugul kissé az orrom. Aki légszomjjal küszködik csak nehezen kap levegőt vagy van tüdő érzékenysége is mint egy tüdőgyulladásnál?
2020. nov. 24. 07:38
 4/4 Házi feladat mester válasza:

Szia!


Jelenleg is ebben a helyzetben vagyok. Kaptam a fejfájásra gyógyszert, de sajnos olyan erős a fájdalom, hogy csak az alvás segít. Remélem minél előbb rendbe jövünk kérdező!

2020. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!