Lehet covid?

Figyelt kérdés
Kicsit elvan dugulva az orrom?

2020. nov. 25. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Az is előfordulhat, hogy TÚLSÁGOSAN SOKAT OLVASGATOD ezeket a koronavírus híreket. Érdemes lenne más dolgokkal is elfoglalnod magadat.


Kinyitod időnként az ablakot a lakásban/szobában? (Merhogy tavasszal az is egy ERŐSEN AJÁNLOTT VÉDEKEZÉSI MÓDSZER VOLT a koronavírus terjedése- csak sokan talán elfelejtettük, mert megérkezett a rossz idő és "begubóztunk".)

2020. nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Helyesbítek: a koronavírus terjedése ELLEN. Kicsit figyelmetlen voltam, nem láttam át a szöveg összefüggő értelmezését.
2020. nov. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Találkoztál pozitív koronavírus fertőzöttel? Ha igen akkor lehet covid, ha nem akkor még kevesebb az esélye. Én például belefutottam, hogy covid esetnek a kontaktja vagyok és tüneteket is produkálok, szóval 100% eséllyel koronavírusos vagyok, mert sehol máshol nem jártam. Úgyhogy tesztre se megyek el, mert felesleges.
2020. nov. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla hogy taliztam de olyan aki volt covidos! 2 hét elmúlt mire meggyógyult de maszkban voltam és csak messziről beszéltünk
2020. nov. 25. 19:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Negatív volt mikor járt nálunk
2020. nov. 25. 19:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Manapság minden covid. A legfőbb tünete az, ha nincs tüneted.
2020. nov. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: Elég gyorsan terjed. Mi 3 perc alatt elkaptuk.
2020. nov. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!