Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen fertőzésem lehet...

Milyen fertőzésem lehet nagyjából?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok és olyan jellegű problémáim adódtak, hogy már 2 hónapja viszkető égő érzést érzek a péniszemben, néha (főleg a reggeli első) a vizelés is fáj, ég. Illetve merev állapotban jobban érzem ezt a bizonyos érzést, főleg a péniszem alján végig. Amikor enyhe nyomást gyakorolok rá, olyan mintha késsel szúrkálnák a húgyutak mentén, plusz maszturbációnál az első pillanatokban is érzem ezt az érzést. Gyakori vizelési ingerem van. Más jellegű panaszom nincs, tehát nincs véres vizelet, nincs váladékozás, nem büdös a vizelet.


Egy-két támpont aminek segítségével talán könnyebben be lehet azonosítani hogy mi lehet ez:

- 2 és fél hónapja lefeküdtem egy lánnyal gumi nélkül,

- az utóbbi 2 hónapban nagyon sokat ültem hideg kövön, sokat álltam a hidegben, de tényleg, egészen addig amíg már nem éreztem a hátsómat.


Október végén orvoshoz fordultam, elmondtam neki mindent és csak annyit mondott, hogy sima egyszerű felfázás. Adott antibiotikumot 5 napra (Ciprinol 500mg). Rendesen normálisan beszedtem, de a probléma azóta is fenn áll.


De! Most november közepén volt egy 8 napos időszak, amikor szinte kezdtem azt érezni, hogy végre elmúlt, ugyanis elkezdtem szedni mindenféle vitamint (multivitamin, ginseng), de visszaestem, mert barátnőmmel végig szexeltük az egész hétvégét és a sok inger hatására ismét fáj, csíp szúr. Tegnap óta nyakalom a c-vitamint napi 3000mg dózisban, mivel olvastam, hogy nagyon jó húgyúti fertőzésre.


Orvoshoz fordulni nagyon nehéz mostanség a Covid miatt ugyebár.


Esetleg valakinek valami tippje, hogy mégis mi kínoz engem?


Mindenkinek köszönöm előre is a válaszát!



2020. nov. 25. 19:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Tripper lehet ez?
2020. nov. 25. 19:17
 2/9 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondott? Milyen betegségre adta az antibiotikumot? Akár prosztatagyulladás is lehet, amelyhez 1-2 hónapig antibiotikumot kell szedni. Hosszú gyógyulás.
2020. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta csak egy felfázás és azért ad antibiotikumot
2020. nov. 25. 19:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Vissza kell menni orvoshoz, mert megoldódni fog. Valamilyen gyulladás lehet.
2020. nov. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Vissza kell menni orvoshoz, mert megoldódni fog"


Mert megoldódni *nem* fog.

2020. nov. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Példaul egy aranyos húgycső gyulladás?
2020. nov. 25. 19:32
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges 3000mg C vitamint szedni. Az már káros lehet a vesére is, bár inkább a káros mennyiség 6000mg körül van, de úgyse vesz fel a szervezet 3000mg-ot. A gyomrodat is károsítod a tabletákkal.


Ami jó a húgyútra az a csalántea. A vesére is jó.

2020. nov. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Húgycsőgyulladás nem tart ilyen hosszú ideig, meg az antibiotikumtól elmúlt volna, ez inkább prosztata.
2020. nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vegyél tőzegáfonya kapszulát, vagy teát. Igyál sok folyadékot.
2020. nov. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!