Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kedden csináltak nálam egy...

Kedden csináltak nálam egy covid tesztet, kérdeztem hogy mikor és hogy tudom meg az eredményt de azt mondták nemtudják hogy ki, és hogy értesít majd. Felhívnak majd vagy nekem kit kell keresnem hogy megtudjam?

Figyelt kérdés
Mondták hogy ügyfélkapun megtudom nézni, de sajnos nemtudok belépni, telefonon pedig azt mondták csak személyesen lehet helyrehozni.

2020. nov. 25. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:

háziorvost keresd.


ügyfélkapun miért nem tudsz belépni? van jelszóemlékeztető.

2020. nov. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi.

mert nemtudom a felhasználónevemet, így pedig nem küldenek jelszóemlékeztetőt

2020. nov. 25. 20:19
 3/9 anonim ***** válasza:
jah értem. akkor háziorvos
2020. nov. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi, holnap felhívom hátha már meglett
2020. nov. 25. 20:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért az látszik, hogy hülyék szervezik az egészet. Most komolyan, várható volt, hogy 10 emberből 9 neki fogja szegezni a tesztelőszemélyzetnek a fenti kérdést, mert nekik lehet, hogy az 1000.tesztje, de attól még nekünk az első. Erre senkinek nincs annyi esze a szervezők közül, hogy elmondják nekik előre 3 mondatban, hogy majd mit válaszoljanak a kérdésre, vagy legalább kitegyék ezt A/2-es plakáton lóméretű betűkkel a tesztelőhelység mellett.
2020. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom .. Értem én hogy nem tudja pontosan hány napot kell várni stb, de legalább alap tájékoztatást adnának róla. Kérdeztem hogy honnan számolják a 10 nap karantént a teszt vételtől vagy attól a naptól amióta önkéntes karanténban vagyok? A válasz az volt hogy ez nem az ő hatáskörük. De nyilván többet tud mint én..
2020. nov. 25. 21:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Természetesen a teszt napjától (ha az pozitív lesz).
2020. nov. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5-6 nap a PCR teszt eredmény.
2020. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Háziorvostól kellett telefonon megkérdezni a rokonunknak. Egyébként normál esetben egyáltalán nem 5-6 nap a PCR eredménye, inkább 1-2 nap, más kérdés, hogy ha csütörtökön teszteltek, akkor nagy valószínűséggel hétfőnél előbb nem fogod megtudni az eredményt. Csak azért mondom, mert a mondott rokonnál is így volt, ő azóta kórházba került, nem Coviddal, de ott is csináltak neki tesztet, és ott másfél nap múlva megvolt az eredménye a PCR-nek.
2020. nov. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!