Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Igaz, hogy aki meghalt covidba...

Igaz, hogy aki meghalt covidban azok közül legalább a 80 százaléka covid nélkül is meghalt volna egy éven belül?

Figyelt kérdés
2020. nov. 26. 15:34
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
46%

az a durva, hogy nem csak netes politikai hergelés, hogy kérik, hogy írhassák rá h covid, hanem igaz...

meg ugye, hogy ha valaha volt benne, akkor is ideteszik, ezt is mondják



fogalmunk sincs a számokról így...

2020. nov. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
46%
Igaz.
2020. nov. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
48%
Van benne igazság. én sem hittem el de aki valaha COVID os volt de kozben agyvérzést kapott akkor azt írjak rá COVID ban halt meg.
2020. nov. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
44%

Ezaaaz, ébredezünk.

Mikor ugyanezeket először leírtam, mint #1-3, el lettem küldve a f*szba. 🤷🏻‍♂️


Terjesszétek az igét, hátha.

2020. nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
42%

Lepontoztak érte de nem érdekel mert saját szememmel láttam.

A rokonságot meg nem az érdekelte mit írtak rá mi a halál oka hanem a. Szerettük elvesztése ezért nem harcoltak ....

De akkoris döbbenetes

2020. nov. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
82%

[link]


Ez a tanulmany atlag 9.5 evet elveszteset becsuli halalonkent.

(megbecsultek hany evig elt volna meg a beteg, figyelembe veve a nemet, eletkorat es az alapbetegsegeit).


Nyilvan ez csak egy becsles, nem ismerem a "80%-uk egy even belul meghalt volna" becslesed forrasat es modszertanat, de erosen tulzonak tunik.

2020. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
67%
Szerintetek a nemrég meghalt 21 éves lány is meghalt volna egy éven belül, ha rendesen kezelve van? Nyilván...
2020. nov. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
12%
FÚÚÚJ vírus TAGADÓÓ
2020. nov. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

azt hiszik, hogy hergelni akarunk, meg vírust tagadunk.

Nem, mert van, és veszélyes is...DE ez a bizonytalanság, tudatlanság nagyon kiborító. Az ember csak áll, és fogalma sincs, mi van igazából.

2020. nov. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
57%

@1 az a durva, hogy még mindig képes vagy szemrebbenés nélkül ideérni ezt a pofátlan hazugságot. Undorító vagy.

Nem a hozzátartozók döntik el, hogy mi a halál oka, semmi közük hozzá, de persze, azért megkérdezik, olyan tanácstalanok az orvosok...

A 6-os által linkelt tanulmányt én is olvastam, elég reális, amit ott leírnak, a módszertana is jó.(ami le van írva benne nagyjából)

Egy COVID-ban elhunyt volt csak az ismerősi körömben, ő egy 15 évet még lazán élhetett volna, de a közelebbi ismerőseim között lévő veszélyeztetettek nagy részének is bőven lenne még hátra...

2020. nov. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!