Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy is van ez a karantén?

Hogy is van ez a karantén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy hete édesanyám kórházba került 2 oldali tüdőgyulladással és pozitív teszttel. Jelenleg a Szent László kórházban fekszik.

Eddig a páromnál laktam, de a helyzetre való tekintettel hazaköltöztem édesapámhoz aki 81 éves, beteges ember, hogy ne legyen felügyelet nélkül.

Hétfőn elindítattam a teszt igényt az orvosunknál.

A hetet itthon töltöttem, holnap megyünk kocsival a városunkba érkező szűrőbuszhoz tesztre.

Egyelőre mind a ketten maximálisan tünetmentesek vagyunk. Sem láz, sem száraz köhögés, sem ízvesztés nincs jelen.

Ha az én tesztem negatív lesz és édesapámé pozitív merre tovább? Ha karanténba kell vonulni akkor az hét amit itthon töltöttünk már beleszámít?

Sajnos munkában, pénzben ez nagy kiesés nekem és ebben a helyzetben ez is számít.

Kulturált válaszokat legyetek szívesek adni.



2020. nov. 27. 11:22
 1/1 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Normálisan nem szabadna sehová se mennetek, hanem ki kellene jônnie egy Mentô autónak, hogy le vegyèk a Tesztet. Már Karantènba kellene lennetek, mert az Èdesanyád tesztje Pozitiv lett ès ráadásul Kórházba is kerûlt.
2020. nov. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!