Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A kötelező maszk használat...

Arktika kérdése:

A kötelező maszk használat miatt többé nem lesz gond a fokhagyma miatti kellemetlen lehellet?

Figyelt kérdés
Ugy vélekedek h A leg hatékonyabb népi gyógyszer ,a nyers fokhagyma fogyasztás talán ismét elterjedté válik , ugyanis nem érződik közvetlenül a lehelletünk a szájmaszkok miatt. Emellett védelmet nyújt a baktériumok, és egyéb érrendszeri megbetegedések, érszükületek, aranyér, magasvérnyomás ellen, továbbá a koronavírus ellen is
2020. nov. 29. 07:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Igazság szerint meg sem lehetne szólni az olyan embert akivel szűk ,zárt helyiségben érződik hogy fokhagymát evett, ugyanis ezzel nem csak magát, hanem másokat is megvéd a vírus terjedésétől :D
2020. nov. 29. 07:38
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Néha én is úgy gondolom, hogy emiatt vezették be. No, meg ha leöblíted egy kis pálinkával akkor azt se fogják érezni.
2020. nov. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na én biztos nem ennék úgy fokhagymát, ha tudnám, hogy utána órákig maszkban leszek. A kifújt levegő egy kicsi része a maszkban marad. Nem sok, csak minimális. De erős szagú leheletnél ez jelentős mértékű. Egyszer egy fokhagymás lángossal nagyon beleszaladtam.
2020. nov. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1. A fokhagyma szaga átjön a maszkon.

2. A fokhagyma ugyan lehet egészséges, de ettöl még büdös. Ha valaki az orrod alá fingik, az is számára egészséges, mégsem tartod pozitívnak.

2020. nov. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én speciel minden szagot, füstöt érzek még maszkon keresztül is, nyáron a sok ember izzadt szaga is érződött a buszon, azt gondolták, hogy fürödni se kell, hisz mindenki maszkot hord, akkor nem érzik, hogy ők lusták voltak fürödni.
2020. nov. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!