Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Karantén lejárta után honnan...

Karantén lejárta után honnan tudom, hogy mehetek emberek közé?

Figyelt kérdés
Kollégám igazolt koronás. Én hetedik napja karanténban vagyok enyhe tünetekkel, de biztos Covid, mert szagokat ízeket nem érzek. háziorvos azt mondta, nem tesztel, mert alig van tünetem (torokfájás, orrdugulás, szag izvesztés). Néhány nap múlva letelik a karantén, de mi van ha én még fertőzök? Mikor mehetek így emberek közé?

2020. dec. 3. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Az a protokoll, hogy a tünetek jelentkezése után 2 hét a karantén.
2020. dec. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem, a karanten 10 nap. De akkor mehetsz ki 10 nap mulva, ha az utolso 3 napon mar nincsen tuneted, nekem az orvos ezt mondta.
2020. dec. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem tesztelnek téged? Nem értem.... ez nem elég tünet?
2020. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

meg most bocsánat, de nem mehet mindenki karanténba aki találkozott covidossal , hiszen akkor lassan tényleg minden munkahely bezárhat...

Ha tesztelnének legalább tudnád, hogy nincs gond és mehetnél tovább szépen dolgozni....

2020. dec. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem sajnos. Nincs lázam, nem köhögök egyáltalán.
2020. dec. 3. 16:00
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A tünetek elmúlása után még 3-4 nap után mehetsz. Ha 3 hétig vannak tüneteid akkoe az bizony 3 hét + 4 nap karantén.
2020. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!