Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » El kellene mennem ezekkel a...

El kellene mennem ezekkel a tünetekkel orvoshoz vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés

Októberben megfáztam egy kicsit. Elmentem az orvoshoz. Nem mondott semmi újat. Pihenés, tea, lázcsillapító, ha indokolt.

Lázam nem volt, az arcüregem tiszta maradt, a tüdőm és a végtagjaim sem fájtak. Viszont egy hétre rá, hogy jelentkezett ez az enyhe tünetsorozat, elvesztettem az ízlelésemet. És ez sajnos azóta sem jött vissza teljesen. Nagyon sok dolgot még mindig nem érzek.

A tüdőm manapság néha fáj. Hirtelen, a semmiből kezd el szúrni és csak a bal oldalon, a mellem alatt. Ez többnyire levegővételre fokozódik. 5-10 perc múlva elmúlik. Nem dohányzom, nem szedek gyógyszereket,nincsen krónikus betegségem sem. Már a korona előtt is jelentkezett ilyen jellegű mellkasi fájdalmam. 2 éve nagyon erős ütés érte. Akkor 2× mentem röntgenre és nem volt semmi elváltozás. Ez a fájdalom általában akkor jön vissza, hogyha fáradt és vagy ideges vagyok nagyon. És most az vagyok...

Van valakinek bármi ötlete, hogy hogyan lehetnék jobban? Vagy hogy mi bajom lehet a koronán kívül?



2020. dec. 4. 01:04
 1/1 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Lehetsèges, hogy mivel nem találtak a rôntgen felvètelen semmi elválltozást, ez egy mentális szorongás okozta mellkasi fájdalom. Helyes lègzèssel lehet rajta segiteni, pl: lèlegezzél mèllyeket, de lassú legyen a légvètel ès lassú a kiengedèse is. Ez a fájdalom csak rôvid ideig tart, legyen tudatos benned. Számolj magadban vagy vizuláj egy megnyujtató kèpet, pl. Vizpartot. Az a lènyeg hogy megnyugtató legyen, hogy eltereljec a fókuszt a rosszullètrôl. Javaslom, hogy szedjél B vitamin komplexumot abból is a Forte válltozatot kèrjed a Gyógyszertárban. Fél èves kúrât csinálj meg. Minden jót!
2020. dec. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!