Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Félek. Szerintetek túlreagálom?

Félek. Szerintetek túlreagálom?

Figyelt kérdés
Úgy tötént hogy marhahúst krumplival csináltam ebédre. Aztán megkostoltam. Ám az egyik hús mintha nem sült volna jól át, olyan rágósabb nem tudom, más ize volt. Kétségbeestem hogy ha nyers húst ettem mi lesz. Aztán utánanéztem és mindenütt bélférgekkel kapcsolatos tények jöttek fel. CSAK EGY HARAPÁST ETTEM! De lehet tőle bajom? Ugye nem lesz bennem ilyen ijesztő valamik?:((
2019. jan. 25. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Tatárbifsztekről nem hallottál még?

Rare (félig átsült) marhahúsról?

A nyers disznóhústól kaphatsz bélférget (a nyers csirkétől meg szalmonellát).

Nyers marhahústól SEMMI bajod nem lesz. Megnyugodhatsz.

2019. jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jaj de jó hír

Köszönöm

Amúgy még nem hallottam róla:/

2019. jan. 25. 19:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Pedig a tatárbifsztek a világ egyik legfinomabb kajája.

Nyers marhahúsból van. Bélszín, hátszín a legjobb hozzá, de olyat is hallottam, aki fehérpecsenyéből csinálja. Ezeregy recept van hozzá, kb. mint a gulyás vagy a marhapörkölt, ugyanúgy ölik egymást az emberek olyan kérdéseken, mint pácolni-nem pácolni, darálni - apróra vágni stb.

De ha van lehetőséged, kóstold meg, pirítóssal, nagyon finom.

A marhasültet én is "véresen" szeretem (bár az igazából nem vér, hanem szövetnedv), de ahhoz, hogy az finom legyen, nagyon jó minőségű hús és hozzáértés is szükséges.

2019. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!