Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Több napos hőemelkedés is...

Több napos hőemelkedés is utalhat rá h koronás vagyok?

Figyelt kérdés

Vagy egy hete szinte folyamat hőemelkedésem van. 37, és 37,7 között ingázik. Van hogy néha jobban fázok, de olyan is van hogy beveszem fejfájásra az algoflex fortét és attól is lejjebb megy (pedig az ugye csak fejfájásos csillapító).

Egyébként nem köhögök, nem folyik az orrom. Csak a hasam görcsöl, folyton böffögök, és van hogy keményen hasmenésem van. Érzem az ízeket is, szóval így ennyi alapján nem lehet még kihívni a dokit. Ez lehet korona is? Mennyi az esélye? Mikor múlik már el?



2020. dec. 19. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy, csak megfáztál, ne aggódj.
2020. dec. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem tök mindegy? Pihenj sokat, szedj nagy dózisban C vitamint (8000-10000 mg) és D3 (4000 mg) vitamint, és ha nagyon erős lenne a hasmenésed, akkor széntablettát. (ha lázad van, csak 38,5 fölött csillapítsd). Igyál sokat (tea, mentes ásványvíz). Esetleg ezüst kolloid. A pihenésen van a hangsúly. Ha beteg vagy maradj otthon és pihenj, ha jól vagy éld az életed :-). Ennyi a titok.
2020. dec. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
"nem tök mindegy?" Végülis csak megölöd a fél országot, ha korona
2020. dec. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azért nem egészen mindegy mert szüleim nem éppen fiatalok már, és ma megszakítottam az önkéntes karanténom. A szobámban ugyanis nincs semmi internetelésre való eszköz. Nincs okostelefonom se semmi. Így meg hogy idejövök a közös gép elé, nem vagyok elszigetelődve.

De egyébként én is azt a következteteést vontam le hogy nem a korona vírus.

2020. dec. 19. 09:43
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Arra az 0,5 %-ra gondolsz? Meg azokra, akik egyébként krónikus, egyenként is halálos betegségben szenvednek? :-)


Esetleg eljutott a tudatodig az is, hogy több, mint 9,5 millió embernek egyébként semmi baja?


Együtt tudok ezzel a gondolattal élni :-)

2020. dec. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Ja és ha a gyerekem beteg lenne sem arra vágynék, hogy ne látogasson meg, és ne találkozzunk az én érdekemben. Én élni akarom az életem, mint ahogy sok más felnőtt, idősebb korú ember. És nem elszigetelten. Ebbe valaki belegondolt?
2020. dec. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Még valami. Ha a gyerekem beteg lenne nincs az az isten, hogy megállítson, hogy ott legyek mellette és segítsek neki bármiben. És qrvára nem érdekelne, hogy milyen vírus... Ennyi.
2020. dec. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
70%
A kérdésre a válasz az, hogy ez nem tipikus koronavírus tünet, de az, hogy koronás vagy-e, azt senki sem tudja, csak ha tesztet csinálnak. Nekem is nemrég volt, hogy 2 hétig volt hőemelkedésem, a gyomrom nem volt jó, nekem 2 tesztem is volt, negatív lett.
2020. dec. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem oké akkor egyenlőre nem parázok. Köszönöm a válaszokat.
2020. dec. 19. 10:13
 10/10 anonim ***** válasza:

A maszkbetegség (Legionella) nem fertőz, de nagyon súlyos, életveszélyes tünetei vannak.

Lényeg hogy a nedves maszkon feldúsul a Legionella baktérium és órákon keresztül belélegezve felhalmozódik a tüdőnkben. És az immunrendszerünkön múlik, hogy mennyi az esélye a szaporodásuk beindulásának. Ennek 10 nap a lappangási ideje. A többi egyezik a COVID leírásával.

2020. dec. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!