Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A COVID rettegők miért kívánna...

A COVID rettegők miért kívánnak mindig mindenkinek rosszat?

Figyelt kérdés

Ilyen, majd lélegeztető gépre kerülsz. Majd, amikor újra elkapod, és belehalsz.


Csomó kérdésnél lehet ilyen válaszokat olvasni. Olyan helyen is, ahol valaki leírta az őszinte tapasztalását a vírusról.


2020. dec. 19. 16:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%

“Tanulhaszt” 🤣


Ok, rendben, megfogadom egy ilyen éles elme tanácsát.

2020. dec. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
32%

Mert ugye vannak olyan emberek, akik képtelenek más kárán tanulni, és csak akkor hisznek el valamit, ha velük történik meg....


Legjobb példa erre a szomszédom, aki pár hónapja még bőszen hangoztatta, hogy a vírus nem létezik, a járvány csak politikai húzás, a covid csak egy kis nátha, stb. szal a szokásos bullshit-ek, amivel a vírustagadók előszerettel dobálóznak.


No aztán őt is utolérte a sors, mert elkapta, majdnem belehalt, és a tüdeje állítólag sosem lesz már a régi (45 éves, előtte egészséges volt). Érdekes mód azóta egy ilyen kijelentést sem hallani tőle. Vajon miért? Úgy tűnik, neki ez kellett, hogy elhiggye végre....


Szerintem egyébként a "rettegők" nagy része nem rosszindulatú, csak ha valaki semmit sem hisz el addig, amíg maga is át nem éli, azzal nincs mit tenni.

2020. dec. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
77%

Mindenkinek más a fontos, de ezt az emberek többsége képtelen felfogni, mert önzők.

Én ha elkapom és baromi beteg leszek, akkor sem fog megváltozni a véleményem, mert egy dolog a vírus veszélyessége és egy másik az emberi jogok sárba tiprása. Ha félholt leszek, akkor sem fogom azt mondani, hogy zükség van a korlátozásokra, mert így is úgy is megkapjuk előbb utóbb, akkor már legyünk túl rajta minél hamarabb, még akkor is, ha nem jutunk orvoshoz. Mert tök mindegy milyen szintű a vírus, a korlátozások akkor is embertlenek és többet ártanak, mint használnak.

2020. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
73%

#23: Azért az sem mindegy, hogy van-e kórházi ellátás minden betegnek. Érthető, ha gyorsan túl akarsz lenni, de azt te sem kívánod, hogy az orvosoknak válogatniuk kelljen, kinek a túlélését segítik. Márpedig, ha nem lassítják a járványt, sokan halhatnak meg amiatt, hogy nem jutnak megfelelő ellátáshoz. Azért lassítják a járványt, hogy aki rászorul, az hozzájuthasson megfelelő orvosi ellátáshoz.

[link]

2020. dec. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
70%
"így is úgy is megkapjuk előbb utóbb, akkor már legyünk túl rajta minél hamarabb, még akkor is, ha nem jutunk orvoshoz." Aha, és ezzel kéne nyugtatnia magát annak is, aki idős vagy krónikus beteg? Neki szerintem egyáltalán nem mindegy, hogy elkapja-e vagy sem, hiszen közel sem bizto,s, hogy élve túl lesz rajta....
2020. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
66%
Engem most privátban gyűlöl egy szép példány, bárcsak én haltam volna meg az apja helyett. Gondolom sok közöm van hozzá, hisz én terjesztem az influenzát és miattam lesz szövődménye is, miattam diagnosztizálnak mindenkit covidosnak a szar PCR tesztekkel, miattam kapnak kórházi fertőzést akik pánikolva bemenekülnek a kórházba és miattam sztárolják az orvosok a szinte biztos halált jelentő lélegeztetőgépeket is az oxigénadás helyett. Hát ide juttatja a gyűlölet a covidrettegőket, az eszüket vesztik.
2020. dec. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
62%
26 hagyd, majd a “vaccina” oldja a feszültségüket.
2020. dec. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
33%
Mert félnek.
2021. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!