Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy érjem el hogy a Covid...

Hogy érjem el hogy a Covid gyorstesztem pozitiv legyen ? Van valami praktikus? ha colat innek elotte?

Figyelt kérdés

2020. dec. 26. 22:01
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
0%
Ha a kólát mutatod meg a tesztnek, mintha az lenne a vett minta, akkor nem tudom, mi van. De ha a tesztelés előtt kólát (vagy bármit) iszol, akkor lemosod a garatodból a vírusokat, így pedig akkor sem fogja tudni kimutatni a teszt, hogy már pozitív vagy, ha tényleg pozitív vagy. Ezért is van az, hogy negatív eredmény esetén a teszt nem annyira megbízható: mert sok függ attól, hogy mennyire tartotta be a tesztelt személy az előírásokat. Pozitív eredmény esetén viszont nincs ilyen gond, úgyhogy pozitív eredmény esetében megbízhatóbb.
2020. dec. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Egyebkent meg minek akarsz pozitiv tesztet
2020. dec. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
hogy ne kelljen dolgozni de amugy negativ lett pedig megirtam elotte egg kolat. de ez a teszt is egy kamu szerintem ugye leteszik a valadekot de nem ott elotted raktak ra arra a tesztelo valamire. igy vegulis azt mondd amit akar. siman mondhatja Hogg negativ senki nem ellenorzi. egyetlen asszisztens csinalja
2021. jan. 1. 09:18
 14/34 anonim ***** válasza:

"negativ lett pedig megirtam elotte egg kolat"

Én mondtam, hogy hülyeség. Miért költenének milliókat a tesztelésre, ha nem az lenne a célja, hogy megtalálják a pozitív eseteket? Ahhoz, hogy ez megtörténhessen, be kell tartani a szabályt, hogy a tesztelés előtt 6 órán át nem eszel, nem iszol, mert másképp nem tudja kimutatni a teszt a garatodban tanyázó vírusokat.

2021. jan. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
csak AZ orrombol Vettel mintat de olyan melyen hogy kicsordult a konnyen de ugye azorromba is felhivtam a kolabol
2021. jan. 1. 09:46
 16/34 A kérdező kommentje:
nem baj majd ha meg lesz probalkozom. de sztem azt mondanak amit akarnak mert nem mutatja meg a tesztet pedig kertem. igy azt karikaz be amit akar
2021. jan. 1. 09:47
 17/34 anonim ***** válasza:

"nem mutatja meg a tesztet pedig kertem"

Lehet, hogy csak azért nem, mert nem akarta, hogy mindenki más is meg akarja majd nézni, mint te, mert az feltartotta volna őt, elhúzódott volna az egész, meg tovább is tartott volna minden kontakt, ami nem biztonságos, stb. Amikor engem teszteltek és kevesen voltunk, akkor ráértek, és kérés nélkül is mutatták.

2021. jan. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

17


"Lehet, hogy csak azért nem, mert nem akarta, hogy mindenki más is meg akarja majd nézni, mint te,"


Igen,mindenki más is meg akarta volna nézni az igazat

2021. jan. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
dejnem AZ lenne a normalis hogy megmutassak ? mert azt ir be amit akar egyedul van !
2021. jan. 1. 14:42
 20/34 anonim ***** válasza:

Nem az lenne a normális. Mert hiába mutatná meg, nem tudnád, hogy mit kell látni rajta, hogy mi mit jelent, hogy mi miért van úgy, ahogy, stb. Ezt mind el kéne magyaráznia. Arra meg egyszerűen nincs idő.

Az lenne normális, hogy megbízol abban az orvosban, ápolóban, stb., akihez segítségért fordulsz.

2021. jan. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!