Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy érjem el hogy a Covid...

Hogy érjem el hogy a Covid gyorstesztem pozitiv legyen ? Van valami praktikus? ha colat innek elotte?

Figyelt kérdés

2020. dec. 26. 22:01
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem normális hogy dugdossák a tesztet
2021. jan. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Nem dugdossák, hanem csak nem tartanak gyorstalpalót minden laikus teszteltnek abból, hogy hogyan kell értelmezni a különféle teszteredményeket, és miért pont úgy, és egyáltalán hogy kell levenni a tesztet, és mitől lehet, ha nem egyértelmű eredményt ad, stb. Nincs rá idő. A te érdeked is, hogy ne álljanak le minden teszt után székfoglaló előadást tartani a sok (mellesleg alulképzett, értetlenkedő, bizalmatlan) teszteltnek, hanem normál időben sorra kerülhess.
2021. jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Oké értem Én hogy az idő is meg a pénz is számít,de a teszteknél a megbízhatóság a legfontosabb! Valahogy úgy lenne érdemes csinálni hogy minél jobban átlátható legyen.
2021. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fontos a megbízhatóság. De egy teszt megbízhatósága nem azt jelenti, hogy akit tesztelnek, az megbízik az eredményben, hanem azt jelenti, hogy 100 konkrétan tudhatóan valóban pozitív mintából elég sokat valóban pozitívnak jelez egy adott teszttípus. Hogy ezt megállapíthassák, ahhoz szakemberekre van szükség: a szakemberek megvizsgálták a tesztek megbízhatóságát, és az jött ki belőle, hogy igen, elég megbízhatóak, tehet érdemes használni őket tömegek tesztelésére - slussz. Hogy egy hozzá nem értő mit hisz meg mit nem, az huszadlagos kérdés.
2021. jan. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

24


Azt tudod,hogy hány ciklusszámig csinálnák teszteket ?

2021. jan. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Nem. Én is laikus vagyok. De én bízom az egészségügyben. Jobbat nem tudok.
2021. jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
amire rateszik olyan mont egy terhessegi teszt. nem kell MIT magyarazni rajta vagy 2 csik van vagy 2 de nem volt kepes megmutatni!!@@
2021. jan. 1. 22:06
 28/34 anonim ***** válasza:

26.

Bízz

2021. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

"amire rateszik olyan mont egy terhessegi teszt. nem kell MIT magyarazni rajta vagy 2 csik van vagy 2 de nem volt kepes megmutatni!!@@"

Ha eleve nem bízol bennük, hiába mutatta volna meg, úgyse hitted volna el, hogy valóban az az, amelyikre a te mintádat tették...

2021. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
mivel csak en voltam abban a 20 percent ott senki mas es nem is vart senki gondolom AZ lett volna de lehet ki van adva hogy legyen mindenki negativ hogy menjunk dolgozni.
2021. jan. 2. 18:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!