Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan lehetséges, hogy a...

Hogyan lehetséges, hogy a Covid vakcinát ilyen gyorsan kifejlesztették a többihez képest, oltás pártolóktól kérdezem,akik értenek hozzá,nem oltásellenesektől?

Figyelt kérdés

Én bízok az oltásokban, nekem nem ciki utánaolvasni, tényleg az egyszerű tudományos magyarázata érdekel, főleg azért mert mindenhol azzal jönnek az oltásellenesek, hogy ilyen röid idő alatt nem lehet normális vakcinát előállítani, amikor ahhoz több év kell. Mi a helyzet most mégis a Covid vakcinával.


A legújabb érv az HIV, ami ellen 40 éve nem létezik védőoltás, meg az ebola, hogy 20 évig lett tesztelve a vakcina, ja és a Mers, amire nincs még.



2020. dec. 30. 17:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
61%

És itt a később a vírus miatt leszel rákos bármilyen potenciális betegséggel behelyettesíthető. A lényeg, hogy gőzünk nincs, hogy az egyik milyen veszélyes, nem tudjuk, hogy a másik milyen veszélyes, de azt gondoljuk, hogy nagyon kis valószínűségekről van szó, mindkét hosszútávú esetben, hogy bármi bajod legyen belőle. Lehet, hogy csak a vírustól lehet bajod, lehet, hogy csak az oltástól, lehet, hogy mindkettőtől, lehet, hogy egyiktől sem.


Viszont van egy elég nagy valószínűsége (a másik kettőhöz képest), hogy rövid távon, ha elkapod, akkor lesz valamilyen szövődménye.

2021. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

#20: ezeknek a nagy része már megvolt...


És ha beoltanak megvan az esély, hogy újra átélhetem, hosszú hónapokig kb munkaképtelenné válva.

2021. jan. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért is? Az mRNS vakcinánál 0% az esély hogy megfertőződsz a vírussal.
2021. jan. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Mármint a vakcináció következményeként
2021. jan. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
Mire sorra kerülnék, lehet hogy már a szputnyikkal oltanak itt.
2021. jan. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

"Az mRNS vakcinánál 0% az esély hogy megfertőződsz a vírussal."


De ha jól tudom, még soha sehol senkit semmi ellen nem oltottak mRNS oltással, szóval nem tudhatjuk milyen más kockázatai vannak (oké, 3 hónapon belüliek nincsenek, azt igazolták a kísérletek, de annál többet tervezek még élni).

2021. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
A négy komponenses influenzaoltás is az volt ha jól tudom...
2021. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
42%

Hármason jót röhögtem.


Hiteles infó aztán facebook-link :D

Ha a facebookon valami "hiteles", akkor vagy nem kerül fel, vagy törlik.


De nyomjátok. Jó kis kémprogram az.

2021. márc. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!