Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik a korlátozások és az...

Akik a korlátozások és az oltás ellen vannak, azt gondolják, nincs vírus, és ők úgyse kapják el?

Figyelt kérdés

2021. jan. 7. 01:27
1 2 3
 1/29 Akitakarsz ***** válasza:
39%

A hülye emberek még a vírusnal is rosszabbak.

És valószínűleg azt is gondolják hogy nincs illetve azt hogy fel van fújva

2021. jan. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
23%
Melyik korlátozásról beszélsz konkrétan mert van vagy 20 féle, milyen vírus (oké azt tudom a covid). Oltás időpontja? Mert a legtöbb ember idővel beadatná csak egyelőre ódzkodik. Így általánosságban elég bugyuta kérdés.
2021. jan. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%
Valami 2% a halalozasi aranya ennek a szarnak, ugyhogy koszi, de en nem felek tole, meg akkorse ha bekerulok a 2%ba. azert a 2%-ert lett munkanelkuli az 1 eve meg dolgozo emberek 10-20%-a. Plusz meg egy csomonak csokkentettek a beret, mert van mire fogni. Hat kapja be mindenki aki kitalalta ezt a panikot.
2021. jan. 7. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
0%
Nincs oltóanyag elég mennyiségben egyelőre. Nem csak azok nem adatják be, akik ellenzik, hanem azok is, akik bizonytalanok még, nincs rendesen lekommunikálva, de szerintem egy egyre jobban megoldódik. Aki semmilyen módon nem tapasztalja meg a vírus jelenlétét, hónapok óta otthonról dolgozik, attól ne is várjuk, hogy megértse.
2021. jan. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%

Nem. Csak a tapasztalat mondatja ezt. A feleségemnek egy kicsit nehezebb volt, egy keményebb influenza szerű tünetei voltak, nekem semmi, vagy el sem kaptam tőle, pedig nem változtattunk semmit az életvitelünkön. De voltunk már máskor is betegek, nem riadtunk meg tőle és nem viselkedtünk úgy, mint egy dedós, aki még sosem volt beteg. Szaunázunk rendszeresen, eszünk vitaminokat és nem mérgezzük magunkat, valamint tudatosan is azt valljuk, hogy az immunrendszer egy tökéletes eszköz, ha nem tesszük tönkre. FEjben pedig azt vetítjük ki, hogy nem leszünk betegek, nem rettegünk feleslegesen.

Az ismerősi kőrben senki sincs, akinek komolyabb baja lett volna.

Édesanyám rákos, kemoterápiára jár, napi szinten találkoztunk vele, ő mégsem kapta el. Anyósom magas vérnyomással, túlsúllyal, számos egyéb betegséggel szintén nem kapta el, vagy ha el is kapták tünetmentesen átvészelték, de ezt nem tudjuk. Szóval enyire fertőző.

Viszont azt látom, hogy aki retteg, agyba-főbe maszkot hord, az tényleg beteg lesz.

2021. jan. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
78%
Nem azt gondolom, csak nem vagyok hajlandó ovódás módjára viselkedni és nem mástól várom hogy megvédjen. Ha elkapom hát így jártam, majd meggyógyulok, vagy nem, de ezért nem akarok éveket tönkretenni az életemből, hogy pár hétig esetleg beteg leszek. Ha pedig nem csak a hipnotizáló hírforrásokat nézem, hanem a valódi adatokat is tényszerűen kezelem, akkor igen hamar rájövök, hogy ez mekkora átverés, mennyire nem veszélyes annyira, mint amennyire felfújják. Közlekedési balaesetben nagyobb eséllyel halnék meg, tehát akkor az utcára se menjek ki. Mindenkiből gondolkodni képtelen hipochondert csináltak, akik nem tudják mérlegelni a valódi veszély mértékét, ezért rettegnek és másoktól is ezt várnák el. Hát köszi, de ennyire hülye még nem vagyok.
2021. jan. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Ha az emlíett 2%-ot vesszük alapul, az se olyan kevés, ha belegondolsz. Mivel pár hónap után újra lehet fertőződni, ha évente 1-2 alkalommal elkapod, minden esetben nő az esélye, hogy súlyos lesz a lefolyás, az 5. alkalom után már 10% az esély bekerülni a 2%-ba (1,02^5=10,04%).
2021. jan. 7. 12:51
 8/29 anonim ***** válasza:
83%
Nézd ezt nem fogjátok tudni megmagyarázni. Ahhoz hogy az eü ne terhelődjön le, a veszélyeztetett korosztályt, a krónikus betegeket és az eü dolgozókat kell csak beoltani. A többiek megbetegedésében az elvétve kialakuló kezelésre szoruló esetek nem terhelik le az eüt. Ennyi. Próbáljátok megmagyarázni mire kell a 60 %. De nagyon igyekezzetek mert nem fogadunk el bármit.
2021. jan. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
36%
7 ok, akkor majd 1-2 betegség után, amely súlyosbodott, az érintettek, akik nem lennének veszélyeztetettek, szintén beoltják magukat, kb jövőre.
2021. jan. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Például azért, mert a vírus anélkül nem fog eltűnni. Ha nem lenne semmiféle távolságtartás, maszkviselés, nem 10 ezer halott lenne, hanem valószínűleg már most a sokszorosa. Mindez évente, ami már a 10 milliós lakosságarányban se kevés.
2021. jan. 7. 12:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!