Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hová tűnt a mi szép vékony...

Hová tűnt a mi szép vékony sportos Győrffy Palink? Nem lehet hogy a Cecil meg a Szlávi féltékenyek voltak rá "szakmailag", ahogy lenni szokott, és kiiktatták? Amíg még volt nekünk a Pali, lehetett sportos életmódot folytatni a nap bármely szakában.

Figyelt kérdés

Nem is értem miért csodálkozom ezen. Hiszen csak rájuk kell nézni, milyen szép egészségesek a mi megváltóink jelenleg.

A szakmai féltékenységről meg csak annyit: na, azt tudom milyen. Olyanokat láttam munkám során az utóbbi évtizedekben, hogy ihaj. Még annyi tapasztalatot leírnék: a besértődött rátarti emberekből mindig csak a baj származott, amit utólag lehetett javítgatni.



2021. jan. 8. 03:16
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
75%
Biztos vannak életedben megoldandó problémák, azokra érdemes fókuszálni.
2021. jan. 8. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:
Az enyémben nincsenek minden szuper, csak sajnálom azokat az ismerőseimet akik kis lakásban épülnek le mert a Ceci elhízott és azt sem tudja mi az hogy mozgás.
2021. jan. 8. 05:01
 3/65 A kérdező kommentje:
Inkább az ő szakmai kompetenciájukra érdemes fókuszálni, illetve inkompetenciájára. Vagy ha nem megy nekik, vegyenek fel egy embert aki kidolgoz nekik néhány munkarendhez való egészséges napirendet, hátha megvilágosodnak. Annyian dolgoznak már ott...Valaki most már tényleg érthetne valamihez. Elvileg orvosok nem? Alapvető dolgokkal nincsenek tisztában.
2021. jan. 8. 05:06
 4/65 A kérdező kommentje:
Vegyem elő nekik az általános iskola biológia könyvet komolyan? Keringés, tüdő, bioritmus, alvási ciklus, táplálkozás, emésztés, agyműködés, koncentráció, immunrendszer...Régenvolt hogyisvolt 20 kilóval ezelőtt volt.
2021. jan. 8. 05:08
 5/65 anonim ***** válasza:
66%

Menj szépen egészségügybe önkénteskedni, rászorulókon segíteni. A kritizálás, piszkálódás helyett jobb lenne.

Te csak ne oktass ki senkit.

2021. jan. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 Salx Narval ***** válasza:
88%
Én elhiszem, hogy nálad minden szuper kérdező és azt is, hogy sportos kinézetű ember vagy, de a buksiddal azért vannak gondok rendesen. Mégis ki a jó francnak képzeled magad?
2021. jan. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:
Van nekem is alap eü végzettségem, ha nem probléma. Egy felnőtt embernek képzelem magam, akinek a véleménye minimum ugyanannyit számít mint a tiéd. Igen, így belegondolva elég nehezemre esik hogy Cecília kompetenciájában bízzak, most elképzeltem ahogy fut, vagy akár csak próbál feljutni egy kisebb dombra. Nem örülök hogy az ő nem létező tapasztalataihoz kell igazítanunk az állóképességünket és a napirendünket.
2021. jan. 8. 11:41
 8/65 Salx Narval ***** válasza:
82%
Mégis miben befolyásol téged Cecília kora, testsúlya és állóképessége? Mennyivel lenne jobb ha más olvasná be a rendeleteket, azt hiszed ő dönt személyesen, ne már? Amúgy elnézést kérek finomabban is fogalmazhattam volna csak kicsit felhúztam magam a kioktató stílusodon.
2021. jan. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:
Igen, azt hiszem hogy van szava, mert az Orbán az nem orvos, kénytelen valakikre hallgatni. Bár hallgatna inkább sportosabb emberre. Cili szerintem azt sem tudja mi az hogy időjárás, levegő, szmog, kültér, home office, mozgásigény, keringés, sosem edzett, nem is fog, pláne 10 percnél tovább, alkalmatlan emberek napirendjének kialakítására. Még ha tudja is hogy mi az hogy kanyaró meg himlő. Én pl azt nem tudom részletekbe menően. Ezért kellene team-ben dolgozniuk olyan emberekkel akik valaha láttak már friss levegőt és egészséges életmódot. Anélkül totál leépítik a fél országot. Ezt egy vezetőnek tudnia kellene, ki mire alkalmas.
2021. jan. 8. 12:38
 10/65 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem Müller Cecília milliószor többet tett le az asztalra, mint te kérdező. Szerintem keress magadnak más problémát, mert amin most rágódsz, az már röhej
2021. jan. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!