Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hová tűnt a mi szép vékony...

Hová tűnt a mi szép vékony sportos Győrffy Palink? Nem lehet hogy a Cecil meg a Szlávi féltékenyek voltak rá "szakmailag", ahogy lenni szokott, és kiiktatták? Amíg még volt nekünk a Pali, lehetett sportos életmódot folytatni a nap bármely szakában.

Figyelt kérdés

Nem is értem miért csodálkozom ezen. Hiszen csak rájuk kell nézni, milyen szép egészségesek a mi megváltóink jelenleg.

A szakmai féltékenységről meg csak annyit: na, azt tudom milyen. Olyanokat láttam munkám során az utóbbi évtizedekben, hogy ihaj. Még annyi tapasztalatot leírnék: a besértődött rátarti emberekből mindig csak a baj származott, amit utólag lehetett javítgatni.



2021. jan. 8. 03:16
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 A kérdező kommentje:
Felháborító, hogy engem, aki konkrétan nálad 1000000000000000000000-szer jobban figyel arra, hogy senkit ne fertőzzön meg, egy nyavalyás életmódbeli észrevétel miatt kezdesz el lehurrogni és azt hiszed nálam magasabb szinten vagy. Hogy tényleg ennyit nem lehet megtenni, amikor mióta tart a járvány, nulla családon kívüli emberhez kerültem másfél m-nél közelebb, mindig hordom a maszkot és betartom a korlátozásokat. Mindössze van egy véleményem arról hogy miért Magyarországon forszírozzák ezt hogy nálunk kell a legkorábban bezavarni a kis pulyákat "szigorúan" :DDD Röhej.
2021. jan. 10. 13:38
 42/65 A kérdező kommentje:
(Ja és gyengébbek kedvéért azért írtam részletekben a hozzászólást, mert ha valaki minimális agyműködést felmutat, feltételezem a 3 hozzászólást tudja egymás után szépen olvasni, ami egyenértékű egy hosszabb hozzászólással. Ugyanis vannak akik írnak 2 oldalt, elküldik egyben, és vannak akik részletekben küldik, el és ez is szíve joga az embernek, mert nem minden ember egyforma és nem is kell hogy az legyen.)
2021. jan. 10. 13:44
 43/65 anonim ***** válasza:

Itt te sértegetsz mindenkit. Az egyik kommentelő még elnézést is kért, de te arra is támadva válaszolsz. A hozzászólásaid alapján te hiszed magasabb szintűnek magad, hiszen mindenkit lehúzol, kritizálsz, ráadásul mindezt elég trágárul teszed. Sokkal jobban átjönne a mondanivalód, ha emberi stílusban kommunikálnál. Jó vitatéma lenne pedig, hogy a jelenlegi korlátozások van e létjogosultsága, de a hozzáállásod miatt ellehetetleníted a beszélgetést.

Nem akartam személyeskedésbe belemenni, mert méltatlannak érzem, de ha már itt tartunk, engem is lehordtál hazugtól kezdve balf*sz prolin át ostoba tanyasi libáig. Azt már csak zárójelben jegyezném meg, hogy a proli és a tanyasi kifejetés ütik egymást, még ha a szó pejoratív értelmében is használod az előbbit.

2021. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 A kérdező kommentje:

Szerintem alakítsatok egy klubot, és ott imádjátok a saját hozzáállásotokat, a sportoló, a pánikbeteg csaj (nő-úrnő, vagy mi felel meg)-ő máshol kötött belém, néhány nevesített hozzászóló stb. Nekem nincs türelmem hozzátok, tényleg, sajnálom. Kiírok olyan kérdést aminek van létjogosultsága, és nekem ugranak, soha nem beszélnek konkrét tényekről, ha valaki igen arra szívesen (bár ezt a szót sem ejtem ki szívesen veletek mert nem bírom a kötelező modoroskodást ami nem szívből jön) válaszolok, mint ahogy megjegyzem ha kijavít valaki. De tényleg, menjetek máshová. Nem bírom a hazug udvariaskodást, a modoroskodást és a középszerű embereket akik soha nem beszélnek semmiről. Ha érdekel az életmód, környezetvédelem, fenntarthatóság, beszélj arról, ez ennyire egyszerű. Szeretem azokat akik kicsit szabadszájúak, mindig is szerettem, ha a személyiségem idegesít, menj öntözz meg egy virágot, a saját stílusodban ahogy tetszik, engem meg hagyj élni.

És hozzátenném nagyon sok olyan ember van ezen az oldalon akikkel egyetértek. Ti nem. Nem vagyunk egyformák.

2021. jan. 10. 15:01
 45/65 anonim ***** válasza:
Emberek, minek reagáltok? Nem látjátok, hogy mire megy ez ki? Írhattok bármit...
2021. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 A kérdező kommentje:
Mire megy ki összeesküvéselméletet szövögetsz vagy mi? Arra megy ki hogy sokkal egyszerűbb lenne ha vacsora UTÁN pihenés után sportolhatna aki akar, legálisan sőt büszkén, mert a vírus védekezésnek ezzel semmi problémát nem okoz senki. Ha neked erre nincs igényed akkor mondd azt hogy szerinted nem, aztán menj át valami celeb oldalra bár onnan már kitiltottak.
2021. jan. 10. 21:25
 47/65 A kérdező kommentje:
Netes agyhalottak, szegény celebek durva hogy mit élhetnek át. Nem azért vannak oldalak, kérdések, hogy a frusztrációitokat kiéljétek. Volt egy másik kérdező, leugatták, aztán kiderült hogy el sem olvasták a kérdését! Ha rendszeresen mozognátok, nem csak tessék lássék 10-15 percet, talán lenne egy kis agyműködésetek, de így nincsen, sajnálom.
2021. jan. 10. 21:28
 48/65 A kérdező kommentje:

[link]



Tessék itt van, többet tennénk a védekezésért ha mindenki, minden időbeosztással, munkarenddel, kisgyerekekkel, kislakással, családi teendőkkel, home office-al, kert nélkül, túlórával, mindenki mozoghatna akinek erre igénye van kültéren, és nem csak azok akiknek az a kis 20 perc az testmozgásnak számít amit kifogásnak beiktatnak.

2021. jan. 10. 21:36
 49/65 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen celeb oldalról beszélsz, de az összes frusztrált válaszodból éreztük, hogy nem tudsz sportolni. Mondjuk csak te nem, nekem ma is ment, szabad levegőn, nem 10-15 percet. Legyél kicsit kreatívabb, oldd meg és ne ide írkálj, ha nem tudod elfogadni az ellentétes válaszokat.
2021. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 A kérdező kommentje:
Hát akkor iszonyat rosszul érzed, minden nap sportolok másfél órát a barátnőmmel, este, mert akkor jó, mi szerencsések vagyunk mert van nagy kertünk, de sokan mások nem szerencsések akiket szeretek!Te vagy frusztrált, azért tűnik mindenki olyannak neked aki nem pont UGYANOLYAN mint te :Ö) Fú még szerencse! Olyan nem is leszek, isten ments :) Váá fúj :)
2021. jan. 10. 21:43
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!