Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vakcina rettegők, akik szerint...

Vakcina rettegők, akik szerint félni kell a 10-15 éves mellékhatásoktól, erre mit mondotok?

Figyelt kérdés

1. Mint már régen kiderült, az mRNS technológia már korábban is HASZNÁLVA LETT.

2. Nem egy teljesen úgy vakcinát fejlesztettek, hanem a már meglévőket ALAKÍTOTTÁK ÁT. (mivel már ez előtt is létezett koronavírus ugyebár, csak nem ez a mutációja)

3. Az mRNS vakcinának NEM LEHETNEK HOSSZÚTÁVÚ MELLÉKHATÁSAI, mivel egy-másfél éven belül kiürül a szervezetből.

+1. Több ezer egyetemista megkapta a vakcinát, és NINCSEN SEMMI BAJUK.


Ennek tetejében mi az érvetek rá, hogy miért nem kéne beadatnotok a vakcinát? Mi az érvetek rá, hogy miért engedhetitek meg magatoknak, hogy ölbe tett kézzel hagyjátok, ahogy tönkre mennek családok?


Csak értelmes választ kérek, HIVATALOS SZERVEK OLDALÁNAK LINKJÉVEL ahol leírják ezt vagy pedig PhD-vel rendelkező embereket akik leírják ezt!!! Nem Gödényféle kamu orvosokra és Origora meg Indexre gondolok!



2021. jan. 22. 22:51
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/289 A kérdező kommentje:
112-es, így van! Azokat a válaszokat nem köszönöm, amik hasonlóan hasznosak, mint a tied. Tehát: Semennyire. Sokan a pipa jelet összekeverik a like-dislike gombbal. :) Ide írhattok még ilyen üres, támadó válaszokat, akkor sem fogtok hozzátenni a témához semmit, ezzel szemben felettébb lejáratjátok magatokat.
2021. jan. 25. 22:09
 112/289 A kérdező kommentje:
Még valami üres mondat?
2021. jan. 25. 22:09
 113/289 anonim ***** válasza:
86%

Az a vicc, hogy a legtöbben itt név nélkül írnak (köztük én is) és már kaptam olyan privátot egy hozzászólásra, amit egyébként nem is én írtam, de nem gáz...én írtam az #51-es hozzászólást, az volt az első, azóta írtam egy párat és én vagyok, aki októberben átesett a fertőzésen, mégsem a saját hozzászólásommal kapcsolatban kaptam privátot, hanem valami nagyon okos és értelmes emberke teljesen más hozzászólását másolta be, mert ő azt gondolta, azt is én írtam és még jobb, hogy jobban tudja helyettem, mint én magam, mivel nem képes elhinni, hogy azt nem én írtam, amit bemásolt...szóval ennek sok értelme nincs.

Aki beadatja, beadatja, aki nem, az nem. Ez van, ezt kell szeretni!

2021. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/289 anonim ***** válasza:
89%
Nekem még lenne egy “üres mondatom” kérdező. Rettenetesen csőlátású vagy, csak a saját igazadat hangoztatod. Nem csoda hogy senki nem akar érdemben veszekedni veled, hülyékkel ugyanis időpazarlás. Húzd ki a fejed a seggedből. Csak ennyit akartam, viszlát
2021. jan. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/289 Helosziaszia ***** válasza:
73%
Most azzal nyomják tele az emberek fejét,hogy tele vannak a kórházak, fent vannak az adatok meg lehet nézni hány embert kezelnek korhazban coviddal, és azt is hány kórházi ágy van az országban.. kb az összes ágy 6%át teszi ki a covid miatt ápoltak ágya, és azért azt gondolnád a 94% pedig elég más egyéb betegségben szenvedőknek... De nem, mert olyanok már nincsenek mióta covid van... Kezeletlen betegek , akik utána kezelés hiányában meghaltak,2020-ban több millióval többen voltak. Meg egyébként sem tudom már mit lehet hinni a kormánynak... Bárki tud számokat kitalálni, a kutya se tudja ellenőrizni.. de valószínűleg mivel kevesen tapasztaljuk vagy látjuk saját szemünkkel, így erős gyanúm hogy ennél még kevesebb covid beteg van kórházban.. érdekes erről senki nem tud egy szót se mondani. Mert mindent nagy titokban kell tartani. A kórházak helyzetét, amit a mi pénzünkből tartanak fenn
2021. jan. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/289 anonim ***** válasza:
77%
A kérdező valószínűleg egy hisztis "gyerek" legalábbis agyilag,aki itt éli ki magát mivel még soha nem látott P-t vagy F-t!
2021. jan. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/289 Molettimado ***** válasza:
22%
74 es: Hogy lenne már nagyobb a pánik mikor az egész világon halnak meg emberek és kerűlnek korházba emiatt. A pánik az amit a vakcina ellenesek állítanak hogy méreg van benne. Na ott nagyobb a pánik mint ami valóban van. Érdekes hogy mikor az ember egy harmadik világbeli országba utazott ahol legalább egy kötelező oltás kell azt mindenki aki oda utazott szó nélkül beadatta, mostmeg jönnek a fals elméletek a covid vakcinákkal? Érdekes. Hidd el többen mondják hogy nincs vírus más oldalakon.
2021. jan. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/289 Helosziaszia ***** válasza:
66%
Mert ha olyan jó dolog lenne az a vakcina, akkor miért akarnák kézzel lábbal beadatni az összes embernek, miközben a Föld lakosságának 98% el se kapta?
2021. jan. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/289 anonim ***** válasza:
64%

“az egész világon halnak meg emberek és kerűlnek korházba emiatt.”


*kerülnek

Akik meghalnak vagy kórházba kerülnek, nagyrészt idősek és más alapbetegséggel is küzdenek. Nem haltak meg többen amióta van a korona, mint a korábbi években. Az emberek nagy része enyhe tünetekkel átvészeli. Nézd meg egy pestis járvány mekkora pusztítást végzett, és hasonlítsd össze a Coviddal. Dohányzásban, éhezésben bármi másban többen meghalnak mint Covidban. Ezektől miért nem pánikoltok?

Ezek miatt mondom hogy nagyobb a felhajtás mint a tényleges veszély.

2021. jan. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/289 Molettimado ***** válasza:
13%
118: azért hogy megvégyék a többieketis a betegségtől. Rengeteg betegség volt a 60 as 70 es években amit vakcinával meglehetett állítani. Nem kell itt kombinálni
2021. jan. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!