Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vakcina rettegők, akik szerint...

Vakcina rettegők, akik szerint félni kell a 10-15 éves mellékhatásoktól, erre mit mondotok?

Figyelt kérdés

1. Mint már régen kiderült, az mRNS technológia már korábban is HASZNÁLVA LETT.

2. Nem egy teljesen úgy vakcinát fejlesztettek, hanem a már meglévőket ALAKÍTOTTÁK ÁT. (mivel már ez előtt is létezett koronavírus ugyebár, csak nem ez a mutációja)

3. Az mRNS vakcinának NEM LEHETNEK HOSSZÚTÁVÚ MELLÉKHATÁSAI, mivel egy-másfél éven belül kiürül a szervezetből.

+1. Több ezer egyetemista megkapta a vakcinát, és NINCSEN SEMMI BAJUK.


Ennek tetejében mi az érvetek rá, hogy miért nem kéne beadatnotok a vakcinát? Mi az érvetek rá, hogy miért engedhetitek meg magatoknak, hogy ölbe tett kézzel hagyjátok, ahogy tönkre mennek családok?


Csak értelmes választ kérek, HIVATALOS SZERVEK OLDALÁNAK LINKJÉVEL ahol leírják ezt vagy pedig PhD-vel rendelkező embereket akik leírják ezt!!! Nem Gödényféle kamu orvosokra és Origora meg Indexre gondolok!



2021. jan. 22. 22:51
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/289 Molettimado ***** válasza:
23%
123:ahogy te sem engem te gyagyás.
2021. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/289 Molettimado ***** válasza:
13%
130: Mitől ébredjenek fel???? Vírus van valakire veszélyes valakire kevés, de akire kevésbé veszélyes abban legyen már annyi felelősség hogy védi idős vagy beteg hozzátartozóit, és kornyezetét. Majd a szkeptikusok fognak felébredni ha véletlen elkapják a vírust.
2021. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/289 anonim ***** válasza:
83%

Az oltsa be magát aki nem fél a vírustól, hogy megvédje azt akire veszélyes a vírus?

1. Akire veszélyes az úgyis beoltja magát nem?

2. Attól hogy valaki beoltja magát, ő már nem kaphatja el a vírust, de attól fertőzni még ugyanúgy tud.

3. Oltsd be magad, de másnak ne mond meg mit csináljon!

4. Nem szkeptikus vagyok, hanem elkaptam, es még egy gyenge náthához sem tudnám hasonlítani. Az emberek nagy részén enyhe tünetekkel vagy teljesen tünetmentesen átmegy.

2021. jan. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/289 Molettimado ***** válasza:
0%
97 es akkor te az agypusztító orvososk az ugazságért szektát nézet, gratulálok!!!!!! Érdekes régen ami a híradóban volt senki nem kételkedett, most meg van egy vírus és biztos a média kamuzik. Értem én hogy dugjuk homokba a fejünket, de attól még létezik.
2021. jan. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/289 Molettimado ***** válasza:
32%

133:

133: Az hogy te gyege náthával megusztadnem biztos hogy mindenki túl vészeli. Én ismerek embert aki belehalt, és olyat is aki komoly tünetekkel feküdt betegen. Igen beoltom magam. Te meg nem oktass ki engem. De szkeptikus vagy. Ha nem látod te meg a fajtád miért kéne beoltatni az baj. Néz csak a Gödény videókat tovább, abba van agymosás. Én amúgy nem mondtam senki mit csináljon. Vegyél vissza légyszi a a kioktató stílusból.

2021. jan. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/289 anonim ***** válasza:
65%

“ de akire kevésbé veszélyes abban legyen már annyi felelősség hogy védi idős vagy beteg hozzátartozóit, “

Ez eléggé úgy hangzott pedig, mintha meg akarnád mondani másnak, hogy mit tegyen. Oltasd be magad, nem érdekel. Nem szólok bele. Te se szólj bele hogy én mit tegyek. Vagyis beleszólhatsz, csak épp lesz*rom, már ne is haragudj.

Ki a f*szom az a Gödény?

2021. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/289 Helosziaszia ***** válasza:
56%

"de akire kevésbé veszélyes abban legyen már annyi felelősség hogy védi idős vagy beteg hozzátartozóit, “

Ez egyébként az a tipikus mondat, amivel pszichológiailag próbálják az embert meggyőzni, mert tudják h mivel nem valami eszeveszett vírus ez, senki nem oltatá be magát önként, önmagáért, mert tudja h nincs értelme. És nem hiszem h az jobb, amikor elidegenítik az öregeket a gyermekeiktől, unokáiktól, pedig abban a korban ők nekik a legfontosabbak. Most meg mivel nem engedik őket hozzájuk, nagyon sokan feladják, meg egyébként is nagyon nagyon fontos nekik a szeretet, törődés.. ehhez képest meg mit csinálnak

2021. jan. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/289 Molettimado ***** válasza:
0%
Én nem azt mondtam hogy oltass be magad. Te ne oktass ki engem. Pszihológia?Te tényleg nem érted? eszeveszett vagy nem eszeveszett az oltás az egyetlen megoldás hogy vége legyen ennek a szarnak. Ezt látom nem érted. Én nem akarom senkinek megondani és nem is tettem, csak pánik meg hisztinek gondolom amit az oltás ellenesek csinálnak. Gomdolom te iskaptál több oltást gyereként, attól lett bajok?
2021. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/289 anonim ***** válasza:
88%
#134 a híradó akkor sem mondott igazat, csak akkor ezt kevesebben tudták. Azóta sokan felébredtek.
2021. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/289 Molettimado ***** válasza:
0%
Nézd nem mondom hogy a médiában mindíg igazat mondanak, mert sajnos nem, de azért ezt a vírust dolgot nem biztos hogy jó elbagatelizálni.Az egész világot nem lehet átverni, nem tudom miből kéne felébredni??? Egyébként pedig tudósok véleménye a fontos. A világ össze tudósa nem hazudik. Több ember is volt magyar és kűlföldi is aki vagy nem hitt a covidben vagy azt mondta nem olyan vészes és mikor elkapta csodálkozott hogy egy tényleg létezik és komoly.
2021. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!