Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vakcina rettegők, akik szerint...

Vakcina rettegők, akik szerint félni kell a 10-15 éves mellékhatásoktól, erre mit mondotok?

Figyelt kérdés

1. Mint már régen kiderült, az mRNS technológia már korábban is HASZNÁLVA LETT.

2. Nem egy teljesen úgy vakcinát fejlesztettek, hanem a már meglévőket ALAKÍTOTTÁK ÁT. (mivel már ez előtt is létezett koronavírus ugyebár, csak nem ez a mutációja)

3. Az mRNS vakcinának NEM LEHETNEK HOSSZÚTÁVÚ MELLÉKHATÁSAI, mivel egy-másfél éven belül kiürül a szervezetből.

+1. Több ezer egyetemista megkapta a vakcinát, és NINCSEN SEMMI BAJUK.


Ennek tetejében mi az érvetek rá, hogy miért nem kéne beadatnotok a vakcinát? Mi az érvetek rá, hogy miért engedhetitek meg magatoknak, hogy ölbe tett kézzel hagyjátok, ahogy tönkre mennek családok?


Csak értelmes választ kérek, HIVATALOS SZERVEK OLDALÁNAK LINKJÉVEL ahol leírják ezt vagy pedig PhD-vel rendelkező embereket akik leírják ezt!!! Nem Gödényféle kamu orvosokra és Origora meg Indexre gondolok!



2021. jan. 22. 22:51
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/289 anonim ***** válasza:
63%

#85-ös vagyok.

Én még mindig azt vallom, kedves 89-es, hogy olvasd el figyelmesen, amit írtam...

"Uhh, a vírusról beszéltem, nem a vakcináról, hogy az se biztos 5-10-15 év múlva semmit nem okoz"

Tehát a kedvedért leegyszerűsítem:

- októberben enyhe tünetekkel átvészeltem a vírust, ami ki sem derült volna, ha nem kötelezik a munkahelyemen a tesztelést

- nem akarom beadatni, hiszen magától a vírustól sem félek és azt vallom, hogy ez nem "véletlen a denevérektől ered", pláne azok után nem félek, hogy egy kis orrdugulással, orrfolyással kihordtam

- épp ezt írtam én is, hogy egyelőre azt sem tudjuk, hogy mit okoz 5-10-15 év múlva a VÍRUS a szervezetben, nem az oltásról, a vírusról beszéltem, mivel átestem rajta.

2021. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/289 anonim ***** válasza:
42%
Ma kaptam meg és itt vagyok..
2021. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/289 anonim ***** válasza:
27%
Én meg megkaptam a vírust és itt vagyok..
2021. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/289 anonim ***** válasza:
39%
Emberek ez csak egy troll, felesleges izgatni magunkat.
2021. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/289 A kérdező kommentje:

"Nagyanyám magától nem kéri az oltást nem én etetem..."

Igen, magától, mi? Közben meg gondolom napról napra savazzátok neki a vakcinát. Hogy is gondolhatna mást? :D


"Nyáron miért nem félt senki amikor tele volt az összes szórakozóhely, kávézó étterem? Voltam Horvátországban, Görögben, Balatonon tele volt turistákkal, akkor miért nem volt pánik?"

Most sincs pánik :D Nem a korona ellen pánikolunk, hanem egyértelműen látjuk, hogy létezik a vírus, és értjük, hogy mit szolgálnak a korlátozások :D Tehát csak azt szeretnénk, hogy mindenki beadassa magának a vakcinát, és mehessen tovább az élet. Most akkor leírom utoljára:

TI PÁNIKOLTOK. Minden nagyon csúnyán visszaverődik rajtatok ahogy mondogatjátok a sok butaságot... Ti mentek egymás után, mint a birkák, ti pánikoltok, és ti propagáljátok a butaságotokat.

2021. jan. 25. 21:11
 96/289 anonim ***** válasza:
76%

Ki kell ábrándítsalak. Egyenlőre nem fog úgy továbbmenni az élet mint korábban, akkor se ha mindenki be akarná adatni az oltást.

De semmi közöd hozzá hogy ki kéri az oltást, meg ki nem.

És én csak olyan embert ismerek, aki a vírustól pánikol. Olyat nem aki az oltástól retteg. Az oltásra csak simán nincs szüksége sokaknak, mert nem félnek a vírustól sem.

2021. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/289 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező. Én csak 1 dologtól pánikolnék, hogy nehogy olyan hülye legyek mint te. De szerencsére én nem nézem soha az agypusztitó híradót így elkerülöm.
2021. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/289 A kérdező kommentje:
97-es, én sem! De én Origo cikkeket sem olvasok veled ellentétben!
2021. jan. 25. 21:32
 99/289 anonim válasza:
70%

Hihetetlen mekkora veszekedést szül ez a kérdés. Nem olvastam el a kommentháborút DE

Aki fosik a vírustól oltassa be magát mást meg hagyjon békén ez a véleményem.

2021. jan. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/289 A kérdező kommentje:
99-es, köszi a nagyon hasznos választ, jól lejárattad magad. Bebizonyítottad gyorsan, milyen értelmiségi szinten vagy. Nem fosok a vírustól. ennek ellenére tudom, hogy sokan belehalnak. Ti viszont magad alá vagy csokizva a vakcinától, úgy bizony! Rettegsz, és mész a többi után! Olyan vagy, mint amilyennek mást hittél! Egy befosott bárány!
2021. jan. 25. 21:39
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!