Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vakcina rettegők, akik szerint...

Vakcina rettegők, akik szerint félni kell a 10-15 éves mellékhatásoktól, erre mit mondotok?

Figyelt kérdés

1. Mint már régen kiderült, az mRNS technológia már korábban is HASZNÁLVA LETT.

2. Nem egy teljesen úgy vakcinát fejlesztettek, hanem a már meglévőket ALAKÍTOTTÁK ÁT. (mivel már ez előtt is létezett koronavírus ugyebár, csak nem ez a mutációja)

3. Az mRNS vakcinának NEM LEHETNEK HOSSZÚTÁVÚ MELLÉKHATÁSAI, mivel egy-másfél éven belül kiürül a szervezetből.

+1. Több ezer egyetemista megkapta a vakcinát, és NINCSEN SEMMI BAJUK.


Ennek tetejében mi az érvetek rá, hogy miért nem kéne beadatnotok a vakcinát? Mi az érvetek rá, hogy miért engedhetitek meg magatoknak, hogy ölbe tett kézzel hagyjátok, ahogy tönkre mennek családok?


Csak értelmes választ kérek, HIVATALOS SZERVEK OLDALÁNAK LINKJÉVEL ahol leírják ezt vagy pedig PhD-vel rendelkező embereket akik leírják ezt!!! Nem Gödényféle kamu orvosokra és Origora meg Indexre gondolok!



2021. jan. 22. 22:51
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/289 A kérdező kommentje:

"A 85 éves nagyanyám aki tifuszos is volt se akarja az oltást."

Nagyon sajnálom, hogy őt is beetettétek a hülyeségeitekkel. Megölöd a saját anyád, szó szerint.


Gratulálok, szépen írtál egy bekezdésnyi önsajnáltatást. Most mit csináljak? Nem lehet semmit sem. Ha nyújtják a megoldást, neked nem jó. Akkor meg? Látszik, nektek semmi sem jó. Akkor menjél az Origora és olvasd a kamucikkeket.

2021. jan. 25. 05:21
 82/289 anonim ***** válasza:
67%

De ki a francot érdekel a sok baromság, amit összehordasz, kérdező? 🤣

Neked tényleg agyadra ment a rettegés, komolyan oltasd be magad, nagy ívben leszarom. Te meg szarj le minket, akik nem oltatják be magukat.

Az nem jut el az agyadig, hogy egyszerűen mi már a vírusra meg a vakcinára is máshogy gondolunk. Azért, mert összefosod magad és ebben látod a megoldást, egészségedre. Más nem, mert más a vírustól sem fosik. Ettől én sem vagyok tagadó, azt mondom létezik. Sőt mondok még jobbat: átestem rajta még októberben. Orrfolyással, orrdugulással, ha nem néznek tesztet, ki sem derül, azt a mindenit! 😨😂 És az összes ismerősöm, a cukorbeteg, a veseimplantátumos kihordta és túlélte enyhe tünetekkek. Én is szívbetegként. Ja sok ember elkapja, bele is halnak, mert van is bajuk...

Kezdjük ott, az sem biztos, hogy ez a retek nem fog semmit okozni 5-10-20 év múlva a szervezetben. A vírus körül is sok a homály, egyelőre még mindig ott tartunk, hogy el kéne hinnünk, hogy a denevérektől származik, mert még mindig semmi pontosat és biztosat nem tudnak. Ja meg nyilvános az oltás összetétele, de a magát a vírust is sok homály fedi... én meg most jöttem le a falvédőről.

Nem tudom eldönteni, hogy ti minket féltetek, vagy magatokat, akik beadatják, mert ennyire nem bíztok a vakcinában. Ugyanúgy el lehet kapni beoltva is. És mekkorát nevetnék, ha pont azok kapnák el, akik ennyire pártolnak az oltás mellett. 😏

2021. jan. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/289 A kérdező kommentje:
82, én veled ellentétben nem rettegek semmitől sem. Te viszont igen. Az oltástól. Szokásos vakcina-ellenes önellentmondás!
2021. jan. 25. 05:57
 84/289 A kérdező kommentje:

"Kezdjük ott, az sem biztos, hogy ez a retek nem fog semmit okozni 5-10-20 év múlva a szervezetben."

Már hogy ne lenne biztos? Igenis biztos? Tényekkel alátámasztott érvem: Az mRNS nem képes rá. Utána lehet nézni. Ellenérv? Bár a fent összehordott maszlagod alapján nincsen.

2021. jan. 25. 05:58
 85/289 anonim ***** válasza:
60%

Uhh, a vírusról beszéltem, nem a vakcináról, hogy az se biztos 5-10-15 év múlva semmit nem okoz... vagy te ennyire értesz hozzá a tudósokkal ellentétben, hogy a vírus sem fog később semmit okozni...?

Hát jó, hidd el, hogy milyen fasza lesz a világ, ha mindenki beadatja, meg mennyire jót akarnak nekünk és csak is pusztán ez a célja....

Csak azt nem értem, miért nem lehet elfogadni, ha valaki NEM FOGJA magát beoltatni. 😊

Én félek a vakcinától? Nem olvastad el mit írtam? Októberben olyan gyenge tünetekkel vészeltem át magát a vírust, hogy ha tesztet nem néznek munkahelyen, vígan élem az életem! 😂 Így kaptam 10 nap kényszerpihit legalább, mert attól a fertőzéstől, amit átéltem, simán éltem itthon az életem. Konkrétan volt egy kis orrdugulás, egy kis orrfolyás. És mint írtam, még azok az ismerőseim is enyhe tünetekkel kihordták, akiknek szintén volt alapbetegségük. Ettől féljek? Erre kérjek az oltást? 😅

Én azt sem hiszem el, amit írnak róla neten, de ha te elhiszed, hajrá. Te dolgod, ahogy az enyém az, hogy nem hiszek el mindent. Kérdező, had kérdezzem már meg, te mégis mit gondolsz a vírusról? Honnan ered szerinted? Kíváncsi vagyok a véleményedre ilyen felfogás mellett.

2021. jan. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/289 anonim ***** válasza:
67%

“ Mert hanyatlik a gazdaság. :D”


Azért oltassam be magam mert hanyatlik a gazdaság? Ha beoltatom magam már nem fog hanyatlani? 😂

2021. jan. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/289 anonim ***** válasza:
79%

Nem sajnálom magam kedves kérdező. Nagyanyám magától nem kéri az oltást nem én etetem...

Sőt mindenki xarik már rá az egészre.

Téged Ezek szerint nem ért el a rossz hatása ennek a hisztinek.

Vagy szerencséd volt vagy eltartanak vagy amúgyis csak döglesz egész nap.

Innentől kezdve nem releváns a lekezelő stílusod azokkal szemben akiket megszivattak.

Vagy neked mind1, hogy szakmunkásként, érfelmiségiként stb meg kell gebedned a minimálbérért?

Szerinted ez jobb mint 1 kis láz és orrdugulás?

Itt már mindenki átesett rajta és most még mutánsokkal ijesztegetik az embereket.

Kínáról meg semmi hír nincs.

Ez az egész semmi más mint oszd meg és uralkodj.

Menjél oltassad be magad de ne akard már rátukmálni az emberekre azt ami szerinted megoldás.

Nem mondtam amúgy azt sem, hogy nekem nem kell.

Origót sem olvasok sőt semmilyen híradás nem érdekel.

A feleségem Német 1600 kmre van a családja, sehol semmi koronás tömeghalál vagy valami.

Unokatesóm, néném Amerikában élnek, ők sem tapasztaltak semmi szokatlant.

Ezek olyan emberek akikben megbízom.

Nem xy valamelyik tv adásban és nem is névtelen fórumozók.

Nyisd már ki a szemed és nézz szét egy kicsit, esetleg távolabb is a tv-monitortól!

Hidd el ha olyan dúrva lenne mint amennyire a média állítja mindenki rohanna a szuriért.

Ez nem vakcina rettegés csupán csak "minek ez a faxság"...

2021. jan. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/289 anonim válasza:
67%
Az egész családom átvészelte könnyebben ezt a vírust. És a következő ¾ évben valószínűleg ki sem mozdulunk itthonról egyáltalán, mint az előző negyedévben tettük. Nem értem, hogy miért kéne beadatni egy vakcinát, lehet hogy pont a beadatáskor kapnám el
2021. jan. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/289 anonim ***** válasza:
25%

#85: Te most amúgy vágod, hogy saját magad alatt növeszted a bambuszt? Honnan tudjuk, hogy nem lesz 10 év múlva szövődménye a vírusnak? Konkrétan tudjuk, már most, hogy van egy rakás szövődménye, és folyamatosan attól tart az orvostársadalom, hogy vajon még mi egyébre számítsunk az elkövetkezendő években azoktól, akik elkapták. A Varicella se elsőkörben okoz herpes zostert, a HIV vírustól sem azonnal lesz AIDS-ed, a szifilisz sem az első stádiumban okoz tabes dorsalist. Szóval lehet, hogy te és ismerőseid megúsztátok gyenge tünetekkel, és tudod mi lesz veled 5 év múlva? Majd kiderül.

Arról nem is beszélve, hogy az "én és ismerőseim" egy elég durva érvelési hiba, nulla relevanciája van, az egyes kutatások ezres, tízezres populációkkal dolgoznak, amiknek talán kicsit nagyobb információs értéke van, mint a te max. 20-30 fős mintád. Nem egyszer tapasztaljuk azt, hogy nem is felső légúti tünetekkel kezdődik, hanem veseelégtelenséggel kerül be a páciens, a nefrológián persze nem találják az okát, és utána derül ki, hogy COVID indukálta veseelégtelenség. Egy ilyen komplex vírust korlátozni kell.



Marhára nem érdekel, hogy beadjátok-e a vakcinát, ha maradnak a korlátozások, hát maradnak, engem különösebben nem visel meg. De ha hülyeséget írtok azt továbbra is megcáfolom.

2021. jan. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/289 anonim ***** válasza:
67%

89 én már elkaptam, akkor én már úgyis halálra vagyok ítélve a nagyon veszélyes vírus későbbi szövődményei miatt. Akkor mostmár mitől féljek?

Nyáron miért nem félt senki amikor tele volt az összes szórakozóhely, kávézó étterem? Voltam Horvátországban, Görögben, Balatonon tele volt turistákkal, akkor miért nem volt pánik?

Az interneten található pánikkeltő cikkeknél meg a brit tudósok kutatásainál meg többet mond nekem az ismerősi köröm. Ami nem 20-30 ember, mert 20-30 ember nálunk a szűk családi kör, de ott van még a baráti kör, a barátok családjai, a barátok barátai, a haveri kör, a volt munkatársaim, a komplett falu ahol a szüleim laknak, mindenkit ismernek és mindent is tudnak mindenkiről, a másik falu ahol a keresztszüleim laknak, a volt munkatársaim, az alkalmazottaim és mindnek a családja, és minden egyéb ismerősemnek minden egyéb ismerőse stb. Ebből a mintából tudok két emberről, akit megviselt a vírus. Lélegeztetőre kerültek de túlélték. Mindketten 60 éves elhízott, cukorbeteg láncdohányosok, az egyik alkoholista.

Amúgy nem cáfoltál meg semmit, leírtad amit te elakarsz hinni. Lehet hogy neked van igazad, de teljesen mindegy, szerintem ebben a témában mindenki azt hallja meg, amiben hinni akar.

A korlátozások meg így is úgy is jó darabig maradnak még.

2021. jan. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!