Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vakcina rettegők, akik szerint...

Vakcina rettegők, akik szerint félni kell a 10-15 éves mellékhatásoktól, erre mit mondotok?

Figyelt kérdés

1. Mint már régen kiderült, az mRNS technológia már korábban is HASZNÁLVA LETT.

2. Nem egy teljesen úgy vakcinát fejlesztettek, hanem a már meglévőket ALAKÍTOTTÁK ÁT. (mivel már ez előtt is létezett koronavírus ugyebár, csak nem ez a mutációja)

3. Az mRNS vakcinának NEM LEHETNEK HOSSZÚTÁVÚ MELLÉKHATÁSAI, mivel egy-másfél éven belül kiürül a szervezetből.

+1. Több ezer egyetemista megkapta a vakcinát, és NINCSEN SEMMI BAJUK.


Ennek tetejében mi az érvetek rá, hogy miért nem kéne beadatnotok a vakcinát? Mi az érvetek rá, hogy miért engedhetitek meg magatoknak, hogy ölbe tett kézzel hagyjátok, ahogy tönkre mennek családok?


Csak értelmes választ kérek, HIVATALOS SZERVEK OLDALÁNAK LINKJÉVEL ahol leírják ezt vagy pedig PhD-vel rendelkező embereket akik leírják ezt!!! Nem Gödényféle kamu orvosokra és Origora meg Indexre gondolok!



2021. jan. 22. 22:51
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/289 anonim ***** válasza:
26%

#169


Honnét tudod biztosan, hogy orvos?

2021. jan. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/289 anonim ***** válasza:
12%

“ Olvasgattam a hozzászólásokat.

Aztán itt egy orvos válasza, ami tök korrekt volt. “


Tök korrekt volt, mert a te álláspontodat képviselte.

2021. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/289 anonim ***** válasza:
71%

Maszkot addig fogunk hordani míg a kormány másképp nem rendelkezik.

Hiába a nagy oltottság ha közben meg jön egy gyűrű vagy fülbevaló vírus...

Kezdődik minden előröl

Nem, ne mondd nekem, hogy így vagy úgy valószínű mert már mutálódott ez a nátha.

Vagy ez a szuri supermen ondójából készült és minden variánst legyőz?

2021. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/289 Helosziaszia ***** válasza:
81%

Oltás ide vagy oda. Teljesen mindengy, hogy megkapod e azt, az oltás nem a vírust puszitja el hanem a szervezetet készíti fel a fertőzésre. Magyarul mindegy hogy oltott e valaki bármivel a fertőzést így is úgy is elkapja, csak egy JÓ OLTÁSNÁL nincsenek tünetek,mert a szervezet hamar reagál és legyőzi azt, illetve az ellenanyag képzése igencsak gyors vagy folyamatos.


Ergo, megkülönböztetni embereket oltott és nem oltottakat tiszta hülyeség. Ha valaki az úgynevezett vad vírust kapja el ugyanolyan védett mint aki oltakozott de bizonyos esetekben talán jobban is védve van.Rengeteg baktériumnak és virusnak vagyunk gazdái. Folyamatosan fertőzzük egymást és ennek köszönhetően tud az immunrendszerünk egészséges maradni és minket is abban tartani.


A fogékonyság bármilyen fertőzés esetén tehát egyén függő. Csakis az egyén imunrendszerének működésétől függ.


Hogy vigyázzunk egymásra rendbenvan de azzal, hogy nem megyünk ki 8 után és maszkozunk, illetve nem mehetünk bizonyos helyekre aligha segít azokon akiknek gyengébb a védekező mehanizmusuk.Sőt gátoljuk az ellenálló képeségünk folyamatos kondicióját. Tehát vigyázni mindenki csak magára tud elég vitaminnal ásványi anyagokkal és mozgással.


Persze vannak nagyo jó védőoltások is amik hasznosak és rengeteg ember életét mentették meg az idők során, talán majd pár 10 év mulva ez is az lehet.De jelenleg úgy tűnik olyan fertőzésre ekkora figyelmet fordítani mint a mostani amiből rengetegen minden féle orvosi segítség nélkül felépülnek enyhén szólva tulzásnak gondolom.


Senki nem él örökké és nagyon keveseknek adatik meg, hogy álmában kínok és szenvedés nélkül kerüljön az örök boldogságba. Alegtöbb ember sajnos valamilyen betegség következtében távozik az öröklétbe.


Legjobban akkor tudunk egészségesek maradni, ha elsősorban odafigyelünk magunkra és nem másoktól várjuk el!

2021. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/289 anonim ***** válasza:
55%
:d
2021. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/289 anonim ***** válasza:
55%

HAKUNA MATATA :)



Ne kiabálj!

2021. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/289 anonim ***** válasza:
50%

[link]


Oszinten az utolso 30 valaszt mar nem olvastam, de majd ha lesz egy fel oratok, nezzetek meg ezt :)

2021. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/289 anonim ***** válasza:
49%

😮

Genetikai kockázatokat hordoz az orosz vakcina


"Itthon a szegedi kutató, Letoha Tamás szerint az orosz vakcina alapját jelentő adenoasszociált vírusok (AAV-k) olyan, nem emberi patogének, amelyek nagy hatékonysággal képesek az emberi szervezet sejtjeibe jutni és ott tetszőleges gének kifejeződéséhez hozzájárulni."


"Mivel az adenovírusok képesek az emberi örökítőanyagba is beépülni, ezért megzavarhatják bizonyos emberi gének normál működését, ezzel is megágyazva daganatos folyamatok kialakulásának."


[link]

2021. jan. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/289 anonim ***** válasza:
100%

Addig vagyok nyugodt, amíg van kellő számú ember aki beoltatja magát!

Miért?

Mert ha nem lenne akkor tényleg kötelezővé tennék!

2021. jan. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/289 anonim ***** válasza:
61%

Az vagyok, akinek mondtam. Orvos. Ráadásul valóban ezzen a területen dolgozom. ÉS itthon ülök karanténban, nem így nem lehet rendelni, és dolgozni. Bár teljesen igaz, ahogy látom rengeteg amatőr kollégám van itt. (értsd a szarkazmust)


Reagálnék a nem nekem írt válaszra:

Én nem "álláspontot" képviselek. Ez a szakterületem.


Tényleg azt hiszed kedves "álláspontot képvisel", hogy ez egy játék? Itt nem hinni kell, hanem normálisan, és józanul gondolkodni.

Igen, most is gép előtt vagyok, és éppen egy cikket szerkesztek egy hetilapba.

[link]


Kellemes olvasgatást. Fogsz találni benne bőven cikkeket a vírusról, ami nem is félelmetes, nem is veszélyes, sőt, talán nem is létezik. Vagy hogy is mondja kedves? Vírusok se léteznek?

2021. jan. 29. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!