Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vakcina rettegők, akik szerint...

Vakcina rettegők, akik szerint félni kell a 10-15 éves mellékhatásoktól, erre mit mondotok?

Figyelt kérdés

1. Mint már régen kiderült, az mRNS technológia már korábban is HASZNÁLVA LETT.

2. Nem egy teljesen úgy vakcinát fejlesztettek, hanem a már meglévőket ALAKÍTOTTÁK ÁT. (mivel már ez előtt is létezett koronavírus ugyebár, csak nem ez a mutációja)

3. Az mRNS vakcinának NEM LEHETNEK HOSSZÚTÁVÚ MELLÉKHATÁSAI, mivel egy-másfél éven belül kiürül a szervezetből.

+1. Több ezer egyetemista megkapta a vakcinát, és NINCSEN SEMMI BAJUK.


Ennek tetejében mi az érvetek rá, hogy miért nem kéne beadatnotok a vakcinát? Mi az érvetek rá, hogy miért engedhetitek meg magatoknak, hogy ölbe tett kézzel hagyjátok, ahogy tönkre mennek családok?


Csak értelmes választ kérek, HIVATALOS SZERVEK OLDALÁNAK LINKJÉVEL ahol leírják ezt vagy pedig PhD-vel rendelkező embereket akik leírják ezt!!! Nem Gödényféle kamu orvosokra és Origora meg Indexre gondolok!



2021. jan. 22. 22:51
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
 211/289 anonim ***** válasza:
79%

#210 Elmondanád,hogy miért ellenzik? Valóban érdekel, mert próbálok tájékozódni amennyire csak tudok, és érdekel a véleményük.


(Nem a kérdező vagyok álprofillal :D Ha gondolod írhatsz privátot, hogy megbizonyosodj.)

2021. febr. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/289 anonim ***** válasza:
58%

Szputnyik V és AstraZeneca mindkettő AAV vakcina!


"Letoha Tamás szerint az orosz vakcina alapját jelentő adenoasszociált vírusok (AAV-k) olyan, nem emberi patogének, amelyek nagy hatékonysággal képesek az emberi szervezet sejtjeibe jutni és ott tetszőleges gének kifejeződéséhez hozzájárulni. Mivel az adenovírusok képesek az emberi örökítőanyagba is beépülni, ezért megzavarhatják bizonyos emberi gének normál működését, ezzel is megágyazva daganatos folyamatok kialakulásának."



[link]

2021. febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/289 Helosziaszia ***** válasza:
66%
Na a Sputnik V IDEiglEneSen Engedélyezve van, majd bármikor visszavonhatják, de a szervezetből majd kiszedik? Vagy mi
2021. febr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/289 anonim ***** válasza:
22%

#214


Majd egyperces néma csenddel adóznak! Semmiért nem felelős sem a gyártó, sem az engedélyező mert aláírod, hogy önként.........

2021. febr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/289 Helosziaszia ***** válasza:
100%
Hát mivel még kísérleti fázisban van, meg ugye új technológia, semmi hosszútávú adatot nem tudunk róla
2021. febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/289 A kérdező kommentje:
ne higgyetek a 211-esnek én vagyok ő
2021. febr. 2. 01:00
 217/289 anonim ***** válasza:
55%

Euronews-on Kristine Berzina elemző mondta a következő mondatot. Idézem úgy ahogy elhangzott, mert ez igaz, nem rémhír, így hangzott el!

Bárki ellenőrizheti!

"Kína és Oroszország részéről elindult egy befolyásolási kampány is, amely pl. a Pfizer oltóanyagok mellékhatásait hangsúlyozza, küzdelem folyik az oltóanyagok hatásosságáért és az elismertségéért is."

2021. febr. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/289 Helosziaszia ***** válasza:
54%
2021. febr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/289 anonim ***** válasza:
68%

Én is orvos vagyok. Fizikai fájdalmat okozott végigolvasni ezt.

A hepatológus kollégának mindenben igaza van. Amiket mond, azok tények, tudományosan bizonyított állítások.

A kérdező egy troll, a válaszadók között meg vannak trollok, és szimpla vírustagadó konteós kretének. Értelmes egy kérdés lett ebből:D

Helosziaszia kommentjeit többször is olvastam itt. Amiket mondott, sokszorosan megcáfoltuk. Most is egy mindenegybenblog kaliberű hírportál hazugságokkal és ferdítésekkel teli cikkét linkeli be...

Miért nem lehet végre kitiltani innen őt, és a hozzá hasonlókat?

2021. febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/289 anonim ***** válasza:
29%
Te is úgy vagy orvos mint én a római pápa.
2021. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!