Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vakcina rettegők, akik szerint...

Vakcina rettegők, akik szerint félni kell a 10-15 éves mellékhatásoktól, erre mit mondotok?

Figyelt kérdés

1. Mint már régen kiderült, az mRNS technológia már korábban is HASZNÁLVA LETT.

2. Nem egy teljesen úgy vakcinát fejlesztettek, hanem a már meglévőket ALAKÍTOTTÁK ÁT. (mivel már ez előtt is létezett koronavírus ugyebár, csak nem ez a mutációja)

3. Az mRNS vakcinának NEM LEHETNEK HOSSZÚTÁVÚ MELLÉKHATÁSAI, mivel egy-másfél éven belül kiürül a szervezetből.

+1. Több ezer egyetemista megkapta a vakcinát, és NINCSEN SEMMI BAJUK.


Ennek tetejében mi az érvetek rá, hogy miért nem kéne beadatnotok a vakcinát? Mi az érvetek rá, hogy miért engedhetitek meg magatoknak, hogy ölbe tett kézzel hagyjátok, ahogy tönkre mennek családok?


Csak értelmes választ kérek, HIVATALOS SZERVEK OLDALÁNAK LINKJÉVEL ahol leírják ezt vagy pedig PhD-vel rendelkező embereket akik leírják ezt!!! Nem Gödényféle kamu orvosokra és Origora meg Indexre gondolok!



2021. jan. 22. 22:51
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
 191/289 anonim ***** válasza:
69%
Mindenki egy nagy kukac.
2021. jan. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/289 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy tök vicces, hogy beírtam valamit és akkor rögtön görény vagy ki a halál fanatikus lettem, pedig mindenki tudja, hogy az a páli segghülye. Tesó szerintem nyugodj le, hisz hiába panpogsz, ha xy nem szeretne magát beoltani, akkor nem is fogja. Te oltsd be magad, a szomszéd oltsa be magát, ő pedig ne. Ennyi az egész. Én sem kezdek el szitkozódni, csak mert más nem úgy gondolja ahogy én. Kackackukac gájsz.
2021. jan. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/289 anonim ***** válasza:
71%

Nagyszerű. Akkor kérdezd meg tőle, hogy egy belgyógyász, hepatológus, infektológus mivel foglalkozik.

Valamint javaslom tanulni még neki egy kicsit. (Sokat)


1989-2015 között Szent Lászlóban. Ha járt arrafelé, akkor az a szőke.

2021. jan. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/289 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező! Ismétlem a kérdésed és alatta lévő állításaid megdőltek!!!

A Pharmaindex oldala elég hivatalos? Tessék!

Bármilyen ellenvetés ezek után csak bohóckodás!

Áldoki! Reagálj erre, úgyis karantènban vagy, ráérsz! Légyszi!

Nem vagyok oltásellenes de engem egyelőre nem győztek meg az oltás biztonságosságáról!


"Génbázisú oltóanyagok:

Hátrányuk azonban az, hogy eddig egy DNS- vagy RNS-vakcinát sem engedélyeztek emberi használatra, tehát a hosszú távú adatok hiányoznak."


[link]

2021. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/289 anonim ***** válasza:
30%
Jobban megbízok a saját orvosaimban, mint a gyakoris dokikban, köszi.
2021. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/289 A kérdező kommentje:
194: Igen, nem embereken használták az mRNS technológiát a múltban.
2021. jan. 29. 22:55
 197/289 anonim ***** válasza:
68%

Na, megszültünk!

Nem embereken...

Ettől még lehet, jó, én ezt nem tudom, épp ezért inkább csak figyelem a történéseket.

Sajnos sokszor megesik, hogy kivonnak a forgalomból évek múlva gyógyszereket, mert az alatt kiderülnek a mellékhatások. Ilyen pl. az összes kinolon tartalmú antibiotikum vagy a ciprofloxacin hatóanyagú gyógyszerek.

Bár az mRNS ezektől teljen eltérő és új technológia - én sejtszinten idegenkedem...

A lélegeztetőgépet is tolták orrba-szájba szó szerint, most meg egyre több doki látja a valóságból, hogy nem ok!

Érdemes elolvasni!


[link]


Pedig Dr. Novák Hunor nagyon is oltáspárti, meg 'gödényellenes' és 'gömbölyűföldhívő' de a tapasztalatok láttán legalább nem dugja homokba a fejét...

2021. jan. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/289 anonim ***** válasza:
77%

Ugyanezt mondja ez a Dokicsávó!

8 perces.

https://www.youtube.com/watch?v=2Sxb0cVASag

2021. jan. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/289 A kérdező kommentje:
Állatokon már használták, csak hogy tisztázzuk.
2021. jan. 30. 11:11
 200/289 anonim ***** válasza:

Állatok=emberek? 🤔

Nem hinném...azt írtad embereken tesztelték, most hogy maradjunk annyiban, állatokon. Mindkét faj élőlény, de nem ugyanaz..

2021. jan. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!