Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vakcina rettegők, akik szerint...

Vakcina rettegők, akik szerint félni kell a 10-15 éves mellékhatásoktól, erre mit mondotok?

Figyelt kérdés

1. Mint már régen kiderült, az mRNS technológia már korábban is HASZNÁLVA LETT.

2. Nem egy teljesen úgy vakcinát fejlesztettek, hanem a már meglévőket ALAKÍTOTTÁK ÁT. (mivel már ez előtt is létezett koronavírus ugyebár, csak nem ez a mutációja)

3. Az mRNS vakcinának NEM LEHETNEK HOSSZÚTÁVÚ MELLÉKHATÁSAI, mivel egy-másfél éven belül kiürül a szervezetből.

+1. Több ezer egyetemista megkapta a vakcinát, és NINCSEN SEMMI BAJUK.


Ennek tetejében mi az érvetek rá, hogy miért nem kéne beadatnotok a vakcinát? Mi az érvetek rá, hogy miért engedhetitek meg magatoknak, hogy ölbe tett kézzel hagyjátok, ahogy tönkre mennek családok?


Csak értelmes választ kérek, HIVATALOS SZERVEK OLDALÁNAK LINKJÉVEL ahol leírják ezt vagy pedig PhD-vel rendelkező embereket akik leírják ezt!!! Nem Gödényféle kamu orvosokra és Origora meg Indexre gondolok!



2021. jan. 22. 22:51
 271/289 anonim ***** válasza:
Igen, én vagyok. Továbbra is várom, hátha valami értelmes is eszedbe jut. Na?
2021. febr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 272/289 anonim ***** válasza:
Jesszus! Megyek a fokhagymáért meg a feszületért!
2021. febr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 273/289 anonim ***** válasza:
Szentelt vizet ott ne hagyd!
2021. febr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 274/289 anonim ***** válasza:
Be vagy oltva? Vagy regisztráltál?
2021. febr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 275/289 A kérdező kommentje:
Szerintem kíméljétek a népet az értelmetlen fa**ságaitoktól. :)
2021. febr. 7. 05:24
 276/289 anonim ***** válasza:
Én már igen, a másodikkal is.
2021. febr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 277/289 anonim ***** válasza:
64%
Attól, hogy beoltatod magad még ugyan úgy fertőzhetsz a mi infektológusaink szerint valószínűleg hordozhatjuk/átadhatjuk a betegséget akkor is ha bevagyunk oltva, csak rajtunk nem jön ki. Ez az általános vélekedés máshol is. (Szt. László Kh.)
2021. febr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 278/289 anonim ***** válasza:
69%
Fertőzhetek, csak _nagyon-nagyon_ kis mértékben, hiszen az immunitás miatt a vírus nem szaporodik el bennem.
2021. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 279/289 Helosziaszia ***** válasza:
39%
2021. febr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 280/289 anonim ***** válasza:
0%

Helosziaszia!

Te folyamatosan hazudsz, hazudsz és hazudsz, beteges konteókat osztasz meg nevetséges oldalakról, és ezzel hülyíted az embereket, gyengíted a járványügyi védekezés hatásosságát. Nem tudom, hogyha ez nem, akkor mi az, ami miatt örökre kitiltanak erről az oldalról, de nagyon remélem, hogy megtörténik. Mondanám, hogy a legjobb az lenne, ha ezzel párhuzamosan valamilyen büntetőügyi eljárás is indulna a valós személyed ellen álhírterjesztés stb. miatt, de erre az oldal jellege miatt sajnos nincs valós esély.

Tehát: TŰNJ EL, és ne hazudozz össze vissza olyanokat, amiktől egy normál ember bőre már rég leolvadt volna az arcáról. Vili?

2021. febr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!