Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vashús nőtt az industiral...

Vashús nőtt az industiral piercingem mellé vagy csak gennyes?

Figyelt kérdés
Tudom nehéz látatlanul megmondani de mégis segítséget szeretnék kérni. Kb 1 hónapja szurattam pc-t és nőtt mellé egy dudor és nem tudom hogy az vadhús e vagy csak gennyes mert nagyon fáj és be szokott varasodni és be szátadni. Mivel kezeljem?

2021. jan. 24. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kép alapján könnyebb megmondani
2021. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kép alapján meg tudnám mondani!
2021. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ReGina... ***** válasza:
100%

Kép nélkül nehéz de én ezekre a kinövésekre hidrogén peroxidot javaslok.

Nekem a helixemnél bevált.

Bár sok esetben az industrial olyanoknak is megcsinálják, akinek nincs megfelelő fül anatómiája hozzá, és ez okozza a folyamatos irritációt.

Lehet nem titánium az ékszer és ez a probléma.

Lehet túl hosszú, és e miatt jött ki a dudor. Stb.

Ok az mindig van, és ha nem tálalod meg akkor hiába most sikerül eltüntetni, később visszajöhet.

2021. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hosszabb az ékszer de azt mondta azért hogy legyen helye ha bedagadna vagy valami. Nem az első fülbevalóm porcba és ilyen nem volt még azért nem értettem
2021. jan. 25. 17:31
 5/5 ReGina... ***** válasza:

Igen eleinte hosszabatt tesznek bele, de ha gyógyult és mar nem dagad ki kell cserélni rövidebbre.

Kezeld hidrogén peroxiddal, remélhetőleg jobb lesz.

2021. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!