Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lesz majd olyan statisztika,...

Lesz majd olyan statisztika, hogy a koronavírus ellen beoltottak közül hányan halnak meg?

Figyelt kérdés

2021. jan. 25. 18:15
A kérdező szavazást indított:
Igen, lesz.
Nem, nem lesz.
Igen lesz, csak nem nyilvános.
27 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Mert attól megnyugodna a pici leked, vagy mi?
2021. jan. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem erről ne is álmodj... úgy gondolod, majd a kommunikált statjaikkal magukat fogják égetni, hogy mondjuk pár %-ban a beoltás ellenére valaki COVID-ban fog meghalni?

Biztos lehetsz benne, hogy nem lesz ilyen!

2021. jan. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1#

Nem nyugodna meg...

Csak kiváncsi vagyok, mennyire lesz hatékony az oltás amit 10 èv tesztelés helyett 10 hónap alatt 'dobtak piacra'.

2021. jan. 25. 18:26
 4/17 anonim ***** válasza:
38%

"Csak kiváncsi vagyok, mennyire lesz hatékony az oltás amit 10 èv tesztelés helyett 10 hónap alatt 'dobtak piacra'."


Sejtettem, hogy ez van a kérdésed mögött. :) Nyugi, téged ígyse úgyse chippelnek meg, nálad csak értékesebb és okosabb emberek kellenek. :)

2021. jan. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

Azt el tudná valaki mondani, hogy a 2-es miért lett lepontozva? Ha jól belegondoltok, logikus az, amit írt, úgy, ahogy van. A kérdésre válaszolt, korrekt levezetésben - nem értem, miért lett lepontozva, de valaki biztos el tudja magyarázni.


Én amúgy maximálisan egyet tudok vele érteni.

2021. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%

"Ha jól belegondoltok, logikus az"

Ha valami logikus, már igaz? Egyébként nem, nem logikus. Több tízezer emberen lett tesztelve, belőlük jött ki a 95%-os védettségi arány. Ekkora számokkal dolgozva, már nagyobb méretben is maximum 1-2% eltérés lehet. De a vakcina, nagy részben hatásos. :)


"A kérdésre válaszolt, korrekt levezetésben"

Ugyan a kérdésre válaszolt, de nem korrekt levezetésben. A begyűjtött adatok és azok közlése nem úgy megy, hogy bólint egyet a főni, hogy na ennyit mondjatok, mert a valós szám túl ciki.


Ez így ahogy van, csak egy tipikus konteó, összeesküvés elmélet. Ezért van a leszázalékolás. Ha valaki baromságot állít, azt lássa a többi ember.

Én is tudok a hasamra ütni és azt mondani, hogy "na a globális felmelegedés azér' van, mer' így írtanak ki minket a földönkívüliek, ez tök logikus amúgy". Nem, nem az.

2021. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"Több tízezer emberen lett tesztelve, belőlük jött ki a 95%-os védettségi arány."


Konkrétan 'védettségi arány' nem jött ki!


"A 95% természetesen meggyőző bizonyítéka annak, hogy adott oltóanyag jól működik. Azonban ez a szám nem arról szól (nem azt mutatja), hogy milyenek általában véve annak az embernek a megbetegedési esélyei, aki beoltatja magát. Továbbá azt sem jelzi előre, hogy abban a kérdésben milyen jól fog teljesíteni a vakcina, hogy lejjebb viszi-e a megbetegedések számát, vagy hogy csökkenti-e a járványt adott országban (pl. elsőként is az USA-ban, ahol szélesebb körben megkezdik a lakosság beoltását)."


[link]

2021. jan. 25. 19:21
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
Mint tudjuk, akinek súlyos alapbetegsége van, az, ha fertőzött volt, akkor mindig CoVid miatt halt meg, ha oltást kapott, akkor pedig mindig az alapbetegség miatt...
2021. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az idősek kapják meg előbb az oltást, viszont ők vannak a halállista élén is. Így naponta akár 300 embert is be kellene mondania MC-nek, azt nem bírná!
2021. jan. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Tuti nem lesz, mert ezzel beismernék az átverést.
2021. jan. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!