Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen allergiával nem ajánlot...

Milyen allergiával nem ajánlott az oltás a koronavírus ellen?

Figyelt kérdés

Nekem sima pollen allergiám van és úgy gondolom, hogy ez nem kéne, hogy kizáró tényező lenne. Olyan kontextusban olvastam erről, hogy inkább olyan allergiákról beszéltek amikbe egyébként is bele lehet halni, ha az allergén bekerül a szervezetbe és nem kap az illető gyorsan kezelést (mogyoróallergia például).

Mit lehet erről tudni eddig? Nem nagyon találtam erre vonatkozó forrást sehol.



2021. febr. 2. 01:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
#7-es ennyi!Én is ugyanígy vagyok vele.Le lehet pontozni.Nem nagyon hat meg😉😉
2021. febr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
29%
Egyik allergiával sem ajánlott az oltás a koronavírus ellen. Minden allergia autoimmun betegség következménye, és ha a kínai vakcinát kapod (ami valószínűsíthető), a molekuláris mimikri miatt további autoimmun tünetek jelentkezhetnek.
2021. febr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Kedves tizeske, javítottam. De nem is tünet, hanem szervezet túlzott reakciója bizonyos anyagokra.
2021. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Tizeske neked még annyi lövésed sincs mint nekem, és még te írod nekem, hogy okoskodok? 😀😀😀
2021. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszerallergia
2021. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
40%
Azt nem értem miért vényre lehet kapni az anafilaxiás sokk ellenszerét. Ez veszélyes és bárkinél jelentkezhet, hozzáférhetőnek kellene lennie mindenhol azonnal. Most nemcsak a korona oltásról beszélek hanem pl csípés, ételallergia, akármi.
2021. febr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
68%

16

Tényleg nem tudod elképzelni, hogy az epinefrin (adrenalin) miért vényköteles?

2021. febr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem sajnos, sose néztem utána mi ez, miért vényköteles?
2021. febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Komolyan sosem hallottál még az adrenalinról? Barlangban élsz? Olvass utána a neten.
2021. febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem olvasok most utána a neten, ezalatt hogy ezt ideböfögted már leírhattad volna. Majd egyszer ha lesz kedvem megnézem, de te egy bunkó vagy, gratulálok.
2021. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!