Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akinek volt Covid után fantom...

Akinek volt Covid után fantom szaglása, mikor múlt el? És magától, vagy kapott rá valamit?

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hétig éreztem utána folyamatosan füstszagot, mintha mindig mellettem cigizne valaki. Ez kb 6 hete volt, aztán nagyjából elmúlt, de azóta többször visszajött rövidebb időre. Én B vitamin komplexet próbálok szedni, az szerintem jót tesz.
2021. febr. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet. A lányom hetek óta szenved vele.

A laboreredménye jó. November végén esett át rajta valószínűleg, szaglásvesztéssel is járt, de teszt nem volt. Rá pár héttel kezdett rossz szagokat érezni, és azóta is tart.

Szeretném valamivel megnyugtatni. Azt már megtaláltam, hogy Covid okozhat ilyet (bár a doki még nem vetette fel), de sehol nem találok arra vonatkozóan információt, hogy általában ez meddig tart.

2021. febr. 8. 01:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos honapokig is eltarthat. Es semmi nincs ra, csak a turelem. Fel ev utan is normalis, de azert nem mondtak, hogy maradando. Mielobbi javulast.
2021. febr. 8. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 hétig éreztem füst szagot a lakásban éjjel,nappal. Sokat voltunk betegek de minden teszt negatív lett ,vettünk az új svájci antigen tesztból is. Az is neg friss és átesett fertőzésre is. Azóta se tudom ki volt. De marta az orrom a füst,mintha mellettem dohányoztak volna.
2021. febr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!