Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen ézés amikor Covid...

Milyen ézés amikor Covid mintát vesznek? Aki átesett rajta le tudná írni?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy az ember orrán ledugnak egy ilyen fémet milyen érzés volt nektek?

2021. febr. 9. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas, meg is tekergeti azt a pálcát, nem fém, egy textilszerű anyag van a végén. És mikor már azt hittem, végeztünk, ugyanezt megcsinálta a másik orrlyukamban. Brrr....
2021. febr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Garatból is lehet,nem?
2021. febr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Borzalmas. Soha többet nem fogom hagyni tesztelteni magam, inkább átesem százszor a covidon.
2021. febr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Garatból is olyan rossz?Úgy hallottam az annyira nem gáz
2021. febr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Az orromból vettek eddig egyszer mintát, kellemetlen volt, órák múlva is éreztem, de kibírható. Viszont sok múlik azon, ki csinálja. Kollégám mondta, hogy másik alkalommal tőle egy másik személy vett mintát, azt meg sem érezte.
2021. febr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van itt olyan akinek garatból vették le a mintát?Azért kérdezem mert lehet nekem is kell és akkor inkább a garatost választanám mert az orrom extra érzékeny az allergiám miatt
2021. febr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elvileg mindkét helyről kell venni.
2021. febr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
De jó!Még mit eszelnek ki ezek a szefósok....Meg lett mondva maga a teszt feltalálója által hogy nem pontos ez a teszt dehát persze mindegy ha a birkák kieszelték ezt a f@szságot🤔🤔
2021. febr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Most olvastam hogy orrból csak tünetes betegeknél van értelme mintát venni.Ha tincs tünet elég akkor a garatból venni.Legalábbis azon a weboldalon ez volt a leírásban ahol leveszik a mintát.Magánintézményről beszélek szóval remélem úgy is lesz
2021. febr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
a segglukamból vették kínában :D elég rossz az a pálcika
2021. febr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!