Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen ézés amikor Covid...

Milyen ézés amikor Covid mintát vesznek? Aki átesett rajta le tudná írni?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy az ember orrán ledugnak egy ilyen fémet milyen érzés volt nektek?

2021. febr. 9. 09:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásom szerint az orrból az antigén teszt, garatból a PCR teszt készül. Egyik sem kellemes, de nem is vészes. Mindkettőn túlestem párszor, legkellemetlenebb a legutóbbi antigén tesztem volt, de is pár másodpercig volt rossz, és akkor sem fájt, csak kellemetlen volt. Úgy vettem észre, hogy attól függ, ki hogy veszi a mintát. Minél tovább forgatják a pálcikát az orrban, annál kellemetlenebb érzés.
2021. febr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Engem hetente 2x tesztelnek orrból. Nagyon kellemetlen, de elég nehezen tudom leirni milyen érzés. Kicsit feszít, ahogy tolja fel a pálcikát, amikor forgatja az meg olyan, mint amikor tüsszentened kell de nem sikerül és csavarja az orrod. :) na ettől be fog könnyezni a szemed. Ahogy kihúzza a pálcát utána még egy ideig csíp egy picit.

Nem olyan vészes. Fájni akkor fog, ha elrántod a fejed, vagy ha durván veszik le a mintát. Sajnos van ilyen is. De azért általában próbálnak nem fájdalmat okozni. :)

2021. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!