Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meddig tart a köhögés Covid19...

Meddig tart a köhögés Covid19 esetében?

Figyelt kérdés
7 napja 38-40°C a lázam, tegnap kezdtem el köhögni, de úgy, hogy minden rohamnál azt hiszem ez az utolsó és meghalok.... majdnem kiakadt az álkapcsom. Nem tudok nagyobb levegőt venni, mert fulladok. Szorít a mellkasom. Kórházba nem mehetek,a párom szintén ilyen beteg, nem hagyhatom itt. Anyukám és a 84 éves nagymamám is lázas. (Voltam náluk korábban)Beleőrülök, ha elveszítek valakit. Azt várom, hogy meghaljak inkább, nem bírok ki mégegy rohamot! Meddig tart ez? Van esély hg egy 84 éves(nagyim) túlélje?😢😦

2021. febr. 14. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A 80 felettieknek 15%-uk hal bele a betegségbe, tehát 85% esélye van arra, hogy túléli, ami elég sok. Környezetemben mindkét nagyanyám enyhe tünetekkel vészelte túl a betegséget (legalább 3 krónikus betegséggel).
2021. febr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A köhögés pedig változó. Én két napon keresztül köhögtem úgy félóránként egyet (láncdohányos vagyok). A legjobb barátom egészséges életet él, sportol, nem dohányzik, de már második hete az ágyat nyomja. Ez ilyen orosz rulett. :P
2021. febr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta?
2021. ápr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi túléltük. Anyukám meghalt. A tüdeje nem bírta. Lélegeztetőn volt.
2021. ápr. 20. 19:33
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyim túlélte!
2021. ápr. 20. 19:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Jézusom, nagyon sajnálom anyukádat! 😭 Annak örülök, hogy ti túléltétek legalább!
2021. ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!