Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A második korona oltás nagyon...

A második korona oltás nagyon durva mellékhatásokat produkál, 40 fokos láz 4-5 napig, erős fejfájás. Ti mit tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 05:58
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Addig jó (?) az oltás amíg meg nem jelennek a mutációi. Azt igaz hogy nem ismeri senki de azt már tudják hogy arra is jó lesz.
2021. febr. 19. 05:59
 12/42 anonim ***** válasza:
55%
Ezek nem tartoznak a nagyon durva mellékhatások közé, nekem is így volt, kb. 2 napig voltam gyenge tőle meg lázas, de inkább ez, mint koronavírus fertőzéssel hetekig otthon bezárva, szövődményekre várva.
2021. febr. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
54%

Ha igaz az, ami itt az első 50 percben elhangzik:

https://www.youtube.com/watch?v=ervsEwB7kOc

...akkor elég nagy ostobaság beadatni. Érdemes várni egy-két évet, aztán ha nálunk nem lesznek ilyenek:

[link]

...akkor el lehet újra gondolkodni, hogy szeretnénk-e kiborgokká válni... :)

2021. febr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
46%

Hát, én tudományos kérdésekben nem a Youtube-ról tájékozódnék.

A kiborg témát pedig normális ember azonnal ejti.

A mutációk alakulásáról, irányáról azért vannak információi azoknak, akik ezzel foglalkoznak. Lehet következtetéseket levonni, de persze nem te meg én vagyunk képesek erre. A különbség közted és köztem, hogy én megbízom a tudósokban, sokkal inkább, mint a Youtube-ban.

2021. febr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
35%

Még nem kaptam meg az oltást, de nem hallottam ilyenről. Vagy semmi mellékhatás nem jelentkezett, vagy csak enyhék, rövid ideig. Ismerőseimtől is tájékozódtam, nem csak a médiából.

Az biztos, hogy a vírus fertőzés sokkal súlyosabb, tovább tart, és hosszútávú hatásai is lehetnek. Az oltási reakciók ellenben csak azt mutatják, hogy sikeres az immunrendszer aktiválása.

2021. febr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

Ennek az oltásnak nem most fogjuk érezni a hatását hanem később amikor már senki nem gondol erre vissza.

Logikusan csinálták így, mivel ha az elsők között beoltottaknál súlyos mellékhatások jelentkeznek, akkor a továbbiakban senki nem oktatná be magát.

13-as, ha ennek a videónak csak a tizede igaz, hát elég nagy sz.ban vagyunk.

2021. febr. 19. 18:24
 17/42 A kérdező kommentje:

Az sem véletlen hogy a legidősebbeket oltják be először majd a krónikus betegeket. Rájuk majd azt mondják hogy amiben meghaltak az öregségi vagy egyéb baj volt.

Igen, az eüs dolgozók is oltva lesznek, rájuk is lehet fogni sokmindent hogy elkapták.

2021. febr. 19. 18:35
 18/42 anonim ***** válasza:
33%
Én már akkor röhögök ha meglátom ezt a bitchute.com gagyit.
2021. febr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
65%
Két ismerősöm is azonos napon kapta meg az AstraZeneca oltást. Azóta rosszul vannak, gyengék. Az egyikük egügyi dolgozó, 50 év körüli, nincs krónikus betegsége, a másik 55 és pár éve rákos volt. Mindketten ugyanolyan rosszul vannak tőle, de már több napja.
2021. febr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
50%
Emlékeztek még a H1N1 elleni védőoltásra kb. 2009-ből? Akörül is milyen felfordulás volt, mennyien ellenezték, ágáltak ellene. Aztán? Semmi. Már mindenki elfelejtette. Senkinek sem lett baja tőle.
2021. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!