Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A második korona oltás nagyon...

A második korona oltás nagyon durva mellékhatásokat produkál, 40 fokos láz 4-5 napig, erős fejfájás. Ti mit tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 05:58
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
30%
Nem úgy néz ki vagy nem tudod értelmezni amit olvasol.
2021. febr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
80%
#24: Miért tételezed fel, hogy hazudozok? Leírtam a személyes tapasztalatom. Ennyi. Te mindenkit lehazugozol, aki nem olyat válaszol, ami neked szimpatikus. Nem lehetsz valami IQ bajnok, ha így állsz hozzá a dolgokhoz.
2021. febr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
32%
#32 Senki nem került intenzív osztályra az oltás miatt, aki ilyet állít az hazudik. Ennyi.
2021. febr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
13%
Ezek a kovidióták kényszeres hazudozók. Ha elfogynak az észérvek, akkor jöhetnek a mendemondák, amiket nem lehet ellenőrizni. Persze itt vannak ezek tévedésben, mert ha feljelentésig jut egy ilyen ügy, akkor majd nyomozóhatóság felderíti, hogy mi igaz és mi nem.
2021. febr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
43%
#33: Szerintem meg te hazudsz. Én is ismerek ilyet.
2021. febr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
56%
#34: Ezek a vírusfetisztsza rettegők is kényszeres hazudozók. Sőt, mivel nincs életük, minden erejükkel azon vannak, hogy a másét is elcsesszék. Imádnak másokat alaptalanul minősíteni és azt sem hiszik el, ami a valóság, csak azt amit a politikusok mondanak nekik. De hát minek is gondolkodni, amikor megteszi helyettük más. Kell az ellenség, régen a zsidók voltak, aztán az imperialisták, majd a menekültek, most pedig azok, akik nem hiszik el a sok hazugságot a médiából és normális élet akarnak élni. De felőlem tegyék nyugodtan, heggesszék a maszkot a szájukra, rettegjenek ottnon, ha nekik így jó. Én meg lesz.rom, mert tudom, hogy rettentően szánalmas életük van.
2021. febr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
41%
Egyesek meg a sok hazugságot hiszik el a Youtube-ról.
2021. febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
31%
Tamasi videóját törölte is a youtube. 😁
2021. febr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
25%
#38 Nem csak a videóját kellene törölni, hanem le kellene ültetni a palit...
2021. febr. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
85%

20-as "Emlékeztek még a H1N1 elleni védőoltásra kb. 2009-ből? Akörül is milyen felfordulás volt, mennyien ellenezték, ágáltak ellene. Aztán? Semmi. Már mindenki elfelejtette. Senkinek sem lett baja tőle."

Egy volt osztálytársam, akinek valamilyen betegsége van, beoltatta magát a H1N1 ellen, és majdnem belehalt.


Egyébként Tamasi doktor videója nem veszett el, csak átalakult (vagy átköltözött):

[link]

2021. febr. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!